Fotolia_101578171_XS

E-book o pěstování bylinek

Michaela Maťhová si uvědomuje sílu bylinek, a proto se věnuje pěstování bylinek a jejich užívání pro upevnění zdraví. Specializuje se hlavně na pěstování na balkoně, v zahradě i bytě. Díky dlouholetým zkušenostem se v bylinkách orientuje dokonale a přináší vám e-book, kde shrnuje všechny rady a tipy.

bylinky na zahradě i doma • užitečné rady a triky • léčivé bylinky

Michaela Maťhová: E-book o pěstování bylinek

Uvařit si čaj z vlastních nasušených bylinek kdykoliv během roku, sáhnout při vaření pro vlastní koření nebo posilovat imunitu přírodní cestou. E–book o pěstování bylinek od autorky Michaely Maťhové vás seznámí s tím, jak bylinky nejlépe pěstovat a upravit, abyste z nich měli užitek po celý rok. Pěstovat bylinky můžete nejen na zahradě, ale také na balkoně nebo v bytě.

E-book o pěstování bylinek shrnuje užitečné rady a tipy

E-book o pěstování bylinek vás naučí vše podstatné, co je potřeba vědět o pěstování, sklizni, úpravě a skladování. Ukáže rady a triky, se kterými ovládnete bylinky doma i venku.

Již nebudete muset být závislí na ročním období, ale kdykoliv během roku si připravíte třeba bezový náboj anebo v zimě na zahřátí čaj z vlastních usušených bylinek. E-book o pěstování vám ukáže, že bylinky jsou jednak chutné, ale také skvěle provoní při vaření každou kuchyni. Skrývají v sobě však mnohem více. Jsou také léčivé.

Bylinkový ráj: pěstování bylinek upevní vaše zdraví

Pěstování bylinek není tak náročné, jak by se mohlo některým zdát. Bylinky vám budou dělat nejen radost, ale především utuží vaše zdraví. Z bylinek si můžete vyrobit masti, tinktury, sirupy nebo obklady podle momentálních potíží a potřeb. Pomohu vám třeba s vyrážkou, posílí imunitu anebo zmírní horečku.

Bylinky jako zábava i koníček

E-book, trpělivost a snaha. To vše vám dopomůže k tomu, abyste si zařídili svoji vlastní zahrádku plnou zdravých léčivých bylinek jako jsou třeba aloe vera, bez černý, oregano nebo česnek medvědí. Všechny knihy jsou napsané velmi čtivě s jednoduchým návodem, díky čemuž se z pěstování bylinek stane i váš koníček.

 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte