Drcení PYKO s.r.o.: mobilní drcení, demoliční práce a terénní úpravy, Nová Paka

Společnost Drcení PYKO s.r.o. se od roku 2018 specializuje na demoliční a bourací práci, především pak na mobilní drcení materiálů. K dispozici má těžkou strojní techniku, díky které je schopna poskytnout služby v oblasti demolice a bourání na nejvyšší možné úrovni. Zákazníkům nabízí také hrubé terénní práce, výkopy základů, hloubení a související činnosti.

Demoliční a bourací práce

Jednou z hlavních činností společnosti Drcení PYKO s.r.o. jsou demolice a bourání různých objektů od rodinných domů po průmyslové haly. Demoliční práce a nakládku provádí s využitím otočného pásového bagru Komatsu PC 210, otočného kolového bagru Atlas 14T či traktorbagru JCB 4CX. Díky vlastnímu strojovému vybavení je společnost nezávislá na subdodávkách.

Součástí demoličních prací je také drcení kamene, asfaltu a jiného stavebního odpadu. Zákazník si může zvolit velikost drceného materiálu s ohledem na jeho další využití. Mobilní drcení provádí čelisťovým drtičem na páskovém podvozku MCCloskey J40-V.

Terénní a výkopové práce

Vzhledem k rozsáhlému vozovému a strojovému parku je společnost Drcení PYKO sídlící v Nové Pace schopna zajistit i terénní a výkopové práce různého charakteru. Postará se o hrubé terénní práce na rovinných i svažitých terénech, zhotoví výkopy základů či hloubení pro inženýrské sítě. Zajistí také zahrnování, přípravu výkopů pro bazény, stejně tak i odklizení a odvoz drcené suti. Své služby zajišťuje zejména zákazníkům z východních a severních Čech.

Baobaby o.s. - slaměné domy, přírodní dětská hřiště

Hostišová 102, Zlín
+420 605 371 737
Zaměřujeme se na přírodní stavby - slaměné domy, takzvané rostoucí domy a přírodní dětská hřiště. Zabýváme se také vzděláváním, půjčujeme míchačky na hlínu pro ty, kteří si slaměné domy chtějí vyrobit svépomocí, nebo rozborem hlíny.

Dřevostavby Bajulus

Družstevní 1, 683 35 Letonice
+420 515 539 334
Zaměřujeme se na dřevostavby a jejich výrobu - jde o domy, jejichž konstrukce je vyráběna ze dřeva, tedy 100% obnovitelné suroviny. Realizujeme dřevostavby po celé České republice a stavíme domy jak typové (katalogové), tak zcela individuální dřevostavby dle požadavků jejich budoucích majitelů. Realizujeme nízkoenergetické dřevostavby, a to už v základním provedení, pro náročnější pak nabízíme rovněž pasivní domy - dřevostavby.

Fermacell GmbH

Žitavského 496, 156 00 Praha 5
Produkty ze sádrokartonu, cementovláknitého materiálu a příslušenství pro zdravé bydlení.

Jiří Maxera: geopatogenní zóny a jejich odstranění

Zemědělská 115, 687 24 Uherský Ostroh - Kvačice
Geopatogenní zóny jsou oblasti, kde došlo k narušení přirozeného prostředí půdy. Jedná se například o prameny vody, které vznikají působením zemské kůry, může jít ale také o geologické anomálie, tektonické poruchy, únik radonu apod. V těchto místech vznikají silné vibrace, které narušují prostor kolmo nad nimi a podílejí se na destrukci, ať už jde o postupný mechanický rozklad materiálů, nebo i zdraví, vztahů a psychiky. Škodlivé účinky geopatogenních zón jsou známy už po celá tisíciletí, stejně jako způsoby, jakými lze geopatogenní zóny změřit a odrušit.  Měření geopatogenních zón a jejich odrušení Jiří Maxera se zabývá měřením a odrušením geopatogenních zón a také poradenstvím v oblasti vlivu geopatogenních zón na lidské zdraví, mezilidské vztahy, životnost materiálů nebo psychiku lidí i zvířat. Pomůže vám zbavit se vleklých zdravotních potíží způsobených nevhodně umístěným nábytkem (např. postel nacházející se v geopatogenní zóně), doporučí dlouhodobá řešení na podporu duševního zdraví, vztahů a harmonizace vašeho bydlení. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Solný svícen VELKÝ s nožičkami

Rovnoměrně opracovaný solný krystal na svíčku z Himalájí, s…
Cena:
249