Naše cukrárna je místem, kde zapomenete na všední starosti a vychutnáte si oblíbený dezert nebo slanou chuťovku v příjemném prostředí. Ať už jsou vaší vášní zdobené dortíky, tradiční či originální zákusky, šunkové chlebíčky, nebo třeba dobrá káva, přijďte posedět a dopřát si zasloužený relax. Na své si přijdou i vyznavači zdravého životního stylu. Přesvědčíme vás, že i dezerty mohou být zdravé a zároveň chutné.  

Cukrárna Světlá nad Sázavou nabízí tento sortiment:

  • Dorty k narozeninám, výročí, vysvědčení; svatební dorty nebo originální slané aspikové dorty
  • Zákusky rozličných tvarů, chutí, barev i velikostí
  • Svatební výslužky - svatební koláčky, drobné cukroví nebo cukrovinky jako jedlá dekorace
  • Obložené chlebíčky nebo pestré obložené mísy na oslavy a večírky
  • Zeleninové a ovocné saláty pro vegetariány i vegany
  • ...a další chuťovky, bez kterých se neobejde žádná párty

Zákusky, cukroví, chlebíčky i dorty na zakázku

Pořádáte rodinnou oslavu, firemní večírek, svatbu nebo nestíháte napéct vánoční cukroví? Naše cukrárna nabízí pestrý výběr pochutin, které si můžete objednat i ve větším množství na zakázku. Rádi vám vyjdeme vstříc i s individuálním přáním, které v nabídce nenajdete. 

Naše cukrárna vám vyrobí dorty k narozeninám na míru

Ať už chystáte překvapení pro automobilového nadšence, slečnu milující poníky nebo například malého cestovatele, navrhneme a vyrobíme dorty k narozeninám podle vašich představ, a to i co se týká chuti korpusu, náplní a potahové hmoty či polevy. Dorty na zakázku jsou skvělým a originálním dárkem, kterým vždy uděláte radost.

Tým cukrárny Světlá nad Sázavou, který pro vás denně připravuje čerstvé sladké i slané lahůdky, se těší na vaši návštěvu!