Čistota fasády a střechy je důležitá nejen z estetického hlediska, ale také z důvodu zajištění dlouhodobé životnosti. Ať už je vaše fasáda nebo střecha zanesena a znečištěna plísní, mechem, špínou či graffiti, s využitím kvalitních přípravků a odborných postupů je čištění možné, a také důležité.

Odstraňování biologických nečistot

Mezi nejrozšířenější druhy nečistot, které se objevují na fasádách a střechách, patří nečistoty biologické. Plísně, řasy, mech a další typy nečistot se na povrchu objevují díky působení různých mikroorganismů. Odstraňování biologických nečistot při čištění fasád je nejčastějším zákrokem společnosti Roberta Kurfürsta. Při čištění jsou použity profesionální prostředky, určené k likvidaci organických nečistot. Po aplikaci přípravku se provádí důsledný oplach vodou pod vysokým tlakem a ošetřený povrch je následně opatřen povrchovou ochranou, která udrží střechu či fasádu čistou po dlouhou dobu. 

Zbavte se atmosférických i specifických nečistot na fasádě

Zplodiny z komínů, výfukové plyny, prach i další nečistoty způsobují viditelné znečištění fasád i střech. Specialisté se při čištění fasád postarají také o odstranění atmosférických i specifických nečistot na vaší fasádě či střeše. Tým Roberta Kurfürsta vám pomůže i při odstraňování graffiti. Součástí prováděného anti-graffiti servisu je kromě samotného odstranění graffiti i aplikace povrchové ochrany, díky kterému budou další snahy vandalů marné. Graffiti, nanesené na fasádu, opatřenou povrchovou ochranou, se totiž jednoduše omyje vodou. 

Čištění fasád Pohořelice, Zlín a okolí

Robert Kurfürst se specializuje na chemické čištění fasád a střech. Díky odbornému přístupu, použití profesionální techniky i znalostem horolezecké techniky a práce ve výškách si poradí i s náročným zadáním ze strany klienta.