Přípravky přírodní medicíny

  • V Centru Zelený Anděl vám připraví přímo na míru Bachovy esence, které mohou pomoci s mnoha nepříjemnými stavy, jako jsou např. deprese, úzkost, stres apod. Jedná se o léčebnou metodu založenou na 38 přírodních esencích rostlin a stromů, které ve vhodné kombinaci léčí psychiku, jež se odráží také na fyzickém zdraví.

  • V sortimentu najdete také tkáňové soli – základní minerální živiny, jejichž rovnováha je důležitá pro zdraví a harmonizaci celého organismu.

  • Léčba bylinkami je používaná už po celá staletí a i v současné době je nedílnou součástí přírodní medicíny. Fytoterapie je komplexní bylinná léčba za pomocí čajů, tinktur a bylinných směsí. V Centru Zelený Anděl vám zkušení odborníci poradí, jaký produkt je na vaše potíže ten nejlepší.

  • Kosmetika je běžnou součástí každodenního života a i u ní platí, že by neměla obsahovat chemické látky, které organismu mohou škodit. Pestrý sortiment přírodní kosmetiky od českých výrobců rovněž najdete v Brně na Durďákové.

Konzultace s odborníky na přírodní medicínu

Nevíte si rady, jaký přípravek bude pro vaše zdravotní obtíže ten nejefektivnější? Nebo potřebujete zkonzultovat podrobněji svůj zdravotní stav? V Centru Zelený Anděl existuje možnost objednání konzultace předem na tel. čísle +420 604 268 659. Cena konzultace je 150,- za 30 minut a 50,- za každých dalších započatých 10 minut. Krátké poradenství do 10 minut poskytuje personál na místě zdarma a bez objednání.