Lisy na kov a brikety od tradiční české firmy BRIKLIS se využívají v truhlárnách, pilách, slévárnách, kovošrotech, zemědělských podnicích i papírenském průmyslu, a to ve více než 30 zemích světa. Díky mnoha konkurenčním výhodám se briketovací lisy této firmy s úspěchem využívají mimo jiné i v Indii, Brazílii, Číně nebo Mongolsku.

Výroba briketovacích lisů na dřevo i kov

Výrobní program společnosti BRIKLIS zahrnuje řadu profesionálních lisů na brikety, které slouží pro tepelné využití nebo recyklaci dřeva i kovu. Společnost vyvíjí a vyrábí briketovací lisy na suché odpady, vlhké odpady, stejně tak i odpady velkých rozměrů. Samostatnou kategorii tvoří speciální lisy na kov, které jsou vhodné například pro briketování kovových třísek z obrábění nebo drátků z pneumatik.

Přídavná zařízení a příslušenství

Kromě samotných briketovacích lisů se společnost BRIKLIS specializuje také na dodávku různých přídavných zařízení a souvisejícího příslušenství. Portfolio produktů zahrnuje například filtry a drtiče, rotační stojany, pytlovače, sušárny, briketovací linky, šnekové zásobníky nebo drtiče kovů.

Společnost přichází pravidelně s novými inovacemi a technologicky pokročilými briketovacími stroji, které sklízí velké úspěchy napříč odbornou veřejností. V roce 2015 získala firma ocenění Vodafone Firma roku 2015 Jihočeské kraje a zároveň ocenění Odpovědná firma Jihočeského kraje 2015. Společnosti bylo uděleno i čestné uznání v rámci soutěže Inovace roku 2015, a to za lis pro lisování kovových třísek. Své výrobky pravidelně prezentuje na veletrzích včetně Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Konkurenční výhody společnosti BRIKLIS

Firma BRIKLIS patří dlouhodobě mezi významné výrobce briketovacích lisů, a to díky mnoha konkurenčním výhodám, které poskytuje svým zákazníkům. Patří mezi ně například univerzálnost a vybavenost lisů, snadná výměna náhradních dílů a rychlé zajištění servisu, stejně tak i dispozice vlastním zkušebním a školicím střediskem. Lisy na brikety mohou být dodávány i s dvouletou zárukou a umožňují snadné zapojení do stávající technologie.