BETON-PRES: čisté betonové potěry a izolace, České Budějovice

Firma BETON-PRES s provozovnou v Českých Budějovicích a sídlem v Rudolfově se specializuje na betonové potěry, strojní pokládání a betonové podlahy. Patří mezi zavedené jihočeské specialisty na betonové podlahy s tradicí od roku 1999.

Kompletní realizace betonových potěrů

Ať už potřebujete zajistit realizaci betonových potěrů v rodinných domech, nebo velkých komerčních či veřejných budovách, obraťte se na firmu BETON-PRES. Pro velké budovy i rodinné domy provádí potěry včetně dodávky materiálu. Zajistí také PE fólie, okrajové pásky či plastifikátor. Od roku 2009 se firma zaměřuje také na realizace litých anhydritových podlah. K dispozici má nejmodernější strojní vybavení a soustavně sleduje novinky a trendy v oboru.

Firma realizuje většinu zakázek na území Jihočeského kraje. Jedním z nosných programů je realizace stavebních bytových domů a rodinných domků. Postupně svou činnost firma rozšířila do celé ČR, a tak své služby poskytne i vám, ať už jste odkudkoliv.

Rozsah poskytovaných služeb

Hlavní činností firmy je realizace čistých betonových potěrů. Zajišťuje profesionální zhotovení betonových podlah pro velké budovy, průmyslové stavby i rodinné domy. Zabývá se také dodávkou a montáží polystyrenové izolace. Zkušenosti má i se zhotovením betonových podlah pro garáže rodinných domů. V neposlední řadě zajišťuje výstavbu terasových podlah a betonů pod pergoly a zahradní domky.

Baobaby o.s. - slaměné domy, přírodní dětská hřiště

Hostišová 102, Zlín
+420 605 371 737
Zaměřujeme se na přírodní stavby - slaměné domy, takzvané rostoucí domy a přírodní dětská hřiště. Zabýváme se také vzděláváním, půjčujeme míchačky na hlínu pro ty, kteří si slaměné domy chtějí vyrobit svépomocí, nebo rozborem hlíny.

Dřevostavby Bajulus

Družstevní 1, 683 35 Letonice
+420 515 539 334
Zaměřujeme se na dřevostavby a jejich výrobu - jde o domy, jejichž konstrukce je vyráběna ze dřeva, tedy 100% obnovitelné suroviny. Realizujeme dřevostavby po celé České republice a stavíme domy jak typové (katalogové), tak zcela individuální dřevostavby dle požadavků jejich budoucích majitelů. Realizujeme nízkoenergetické dřevostavby, a to už v základním provedení, pro náročnější pak nabízíme rovněž pasivní domy - dřevostavby.

Fermacell GmbH

Žitavského 496, 156 00 Praha 5
Produkty ze sádrokartonu, cementovláknitého materiálu a příslušenství pro zdravé bydlení.

Jiří Maxera: geopatogenní zóny a jejich odstranění

Zemědělská 115, 687 24 Uherský Ostroh - Kvačice
Geopatogenní zóny jsou oblasti, kde došlo k narušení přirozeného prostředí půdy. Jedná se například o prameny vody, které vznikají působením zemské kůry, může jít ale také o geologické anomálie, tektonické poruchy, únik radonu apod. V těchto místech vznikají silné vibrace, které narušují prostor kolmo nad nimi a podílejí se na destrukci, ať už jde o postupný mechanický rozklad materiálů, nebo i zdraví, vztahů a psychiky. Škodlivé účinky geopatogenních zón jsou známy už po celá tisíciletí, stejně jako způsoby, jakými lze geopatogenní zóny změřit a odrušit.  Měření geopatogenních zón a jejich odrušení Jiří Maxera se zabývá měřením a odrušením geopatogenních zón a také poradenstvím v oblasti vlivu geopatogenních zón na lidské zdraví, mezilidské vztahy, životnost materiálů nebo psychiku lidí i zvířat. Pomůže vám zbavit se vleklých zdravotních potíží způsobených nevhodně umístěným nábytkem (např. postel nacházející se v geopatogenní zóně), doporučí dlouhodobá řešení na podporu duševního zdraví, vztahů a harmonizace vašeho bydlení. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Duhový lapač snů BRIGHT, Namaste

Duhový lapač snů z Indonésie
Cena:
140

Set esenciálních olejů Pozornost a Koncentrace

Set 3 esenciálních olejů: Rozmarýn, Lemongrass, Grepfruit…
Cena:
388

Solná lampa elektrická OHNIVÝ POHÁR

Opracovaný solný krystal z Himaláje, s elektrickým kabelem…
Cena:
999