Baby Textil s.r.o.

Baby Textil s.r.o.je firma z Ostravy - Vítkovic, která se zaměřuje na výrobu a prodej doplňků do kočárků, autosedaček a postýlek. Seženete různé zavinovačky, tašky na kojenecké potřeby, zimní pytle a mnoho dalšího. Otevírací doba je ve všední dny 6.00 - 14.30h. Veškeré info naleznete na webu firmy www.emitex.cz.

Kvalitní potřeby pro kojence i maminky Eko Brouček je e-shop nabízející potřeby pro kojence, jako jsou látkové pleny, ekologická drogerie, dudlíky, lahve, potřeby k přebalování, šátky, nosítka, hračky, zavinovačky, příslušenství do kočárku, deky, oblečení pro děti a další kojenecké potřeby, bez nichž se neobejde žádná maminka, která chce pro své děťátko jen to nejlepší.

Bevotex - chráněná dílna Týn nad Vltavou

Havlíčkova 61, 375 01 Týn nad Vltavou
Firma Bevotex je chráněná dílna v Týně nad Vltavou, která se zaměřuje na výrobu a prodej didaktických pomůcek a chytrých hraček pro předškoláky a školáky. Didaktické pomůcky dodává jak do mateřských, tak i základních a speciálních škol. Vzniklé produkty vedou k rozvoji myšlení, motoriky, představivosti i znalostí malých dětí. Hračky pro školáky a předškoláky Chráněná dílna Týn nad Vltavou vyrábí didaktické pomůcky, jako jsou výukové hry, hračky, skládačky a další chytré hračky pro školáky, předškoláky i žáky speciálních škol. Díky tomu, že veškeré produkty vznikají v chráněné dílně, splňuje společnost podmínky pro poskytování náhradního plnění pro odběratele. Nákup pomůcek je zde tedy výhodný nejen pro děti, ale i pro samotné zákazníky. Při vývoji nových pomůcek firma spolupracuje s odborníky na vzdělávání dětí, jejichž doporučení, zkušenosti a rady vedou k neustálému zdokonalování výsledných produktů. Těmito odborník jsou například prezidentka Asociace ředitelů základních škol ČR Mgr. Bc. Hana Stýblová, nebo vedoucí instruktor Autopress Trainingu Bc. Ladislav Kohoutek. Didaktické pomůcky, které mají děti rády Chráněná dílna Týn nad Vltavou prodává hračky pro školáky různého věku a úrovně myšlení, které mají za úkol nejen děti zabavit, ale také vzdělat a poučit. V nabídce najdete logické hry, zvukové pomůcky, magnetické pomůcky, vzdělávací hry a další didaktické pomůcky. Pro starší děti jsou vyráběny hry pro výuku matematiky, biologie, dopravní výchovy, pro rozvoj čtení či psaní.

Investing Control, s.r.o. Babyplace

Krmelínská 2, 72000 Ostrava - Hrabová
+420 775498280

Iveta Matušková Ivema baby

Souběžná 257, 73932 Vratimov - Horní Datyně
+420 737765112

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Luxusní dárková sada vonných tyčinek a uhlíků, Namaste

Velká sada vonných tyčinek a uhlíků různých vůní doplněná o…
Cena:
295