Firma SPS servis a programování strojů, s.r.o. vznikla na začátku roku 1996 a od svého založení je čistě českou soukromou firmou. Za dobu své existence si vybudovala širokou síť spokojených klientů. Společnost se primárně zaměřuje na programování řídících systémů na bázi PLC Siemens a GE-IP. Kromě toho poskytuje programování vizualizací v systémech WicCC a Cimlicity HMI.

Postupem času získávala společnost čím dál více zkušeností a kontaktů, což se v současnosti odráží spoluprací s mnoha tuzemskými i zahraničními partnery. 

Bohatá nabídka služeb v oblasti automatizace výroby a programování strojů

SPS servis a programování strojů, s.r.o. se specializuje na automatické robotické aplikace. Svým klientům dodává automatické robotické stanice, které jsou vhodné i k povrchovým úpravám, mezi něž patří nanášení materiálů či mechanické manipulace s výrobky. Mezi nejvýznamnější dokončené projekty patří například linka pro vůz Volkswagen Passat B8 z roku 2014.

Společnost se postará o kompletní instalaci stanice včetně všech doprovodných činností. Zaměstnanci pro vás nejprve připraví podrobnou simulaci, na jejímž základě pak přistoupí ke konstrukci a následně také elektrokonstrukci stanice. Pak přichází na řadu samotná výstavba zařízení a jeho zprovoznění přímo u klienta. Ani tím však práce SPS servis a programování strojů, s.r.o. nekončí. O vaši stanici budou její technici nadále pečovat a provádět preventivní kontroly.