Autodoprava Kladno s.r.o.

Autodoprava Kladno s.r.o. provádí nákladní a osobní autodopravu na území Kladna a okolí. Specializuje se na přepravu osob a nákladů po celé České republice. Disponuje 4mi vozy a 15ti dodávkami. Na webu získáte veškeré informace a kontakty.

Autolakovna Josef Doležal Abertamy, Karlovy Vary

Vítězná 421, 362 35 Abertamy
Nešťastná náhoda, nepozornost či zlý úmysl a poškozený lak na automobilu je na světě. Cílem profesionálního autolakýrníka je oprava laku karoserie tak, aby lak zachoval svůj původní vzhled a místo opravy bylo nerozpoznatelné od okolí. Autolakovny provádí rovněž aplikaci nového laku celého vozu, díky čemuž dochází k výrazné proměně vzhledu. Autolakovna v Abertamech nedaleko Karlových Varů provádí autolakýrnické práce již od roku 1990. Za nejlepší referenci považuje spokojenost zákazníků a nulovou reklamaci.  Autolakýrnické práce Autolakovna Josef Doležal zajišťuje autolakýrnické práce již od roku 1990. Během svého působení zrealizovala velké množství zakázek. Nabízí komplexní provedení zakázky s ohledem na potřeby zákazníka. Ať už potřebujete nový lak celého vozu či pouze jeho části, s výsledkem budete spokojeni. Autolakovna sídlí v obci Abertamy u Karlových Varů a svou činnost zajišťuje pro klienty z celého Karlovarského kraje. Nadprůměrný výsledek je zajištěn odbornou způsobilostí zaměstnanců, ale také používáním vysoce kvalitních zahraničních materiálů.  Drobné opravy karoserií Objevily se na karoserii vašeho automobilu malé škrábance, rýhy či otlačky od kamínků? I s těmi si autolakovna umí poradit. Při nárazu a poškození laku však velmi často dochází také k poškození samotné karoserie a ke vzniku promáčklin. Autolakýrník Josef Doležal kromě samotného lakování provádí také drobné opravy karoserií. Při menších poškozeních nemusíte navštívit samotného autokarosáře, autolakovna v Abertamech se o to postará.  Prodej a dodávka zahraničních materiálů Autolakovna u Karlových Varů pracuje s vysoce kvalitním materiálem zahraničního původu. Zajišťuje mimo jiné i jejich dodávku a prodej. V nabídce naleznete především autolaky světového výrobce nátěrových hmot PPG. Vyberete si ze základních nátěrů, tmelů, laků i lepidel.

Výroba autoplachet u společnosti Autoplachty Jonák ve Zbirohu

Sládkova 1, 338 08 Zbiroh
+420 371 794 604
Nejčastěji se autoplachty používají pro překrytí návěsů nákladních vozidel, ale u toho jejich použití nekončí. Plachtový materiál je možné využít i soukromě pro zakrytí bazénů, pergol nebo konstrukcí párty stanů. Ze stejného materiálu se také vyrábějí zářivé reklamní transparenty, které odolají nepříznivému počasí, přímému slunečnímu svitu a zachovají si stále syté barvy. PVC plachty společnosti Autoplachty Jonák jsou léty prověřené, ochrání před nečistotami a špatným počasím. Kromě autoplachet je v nabídce i reflexní značení Při jízdě s nákladními automobily je nutné dbát také na bezpečnost. Dobrá viditelnost celého návěsu je prevencí mnohých neštěstí. Navíc reflexní obrysové značení je podle evropské legislativy povinnou výbavou nákladních vozidel. Značení je možné objednat podle potřeby buď částečné, nebo úplné obrysové, alternativou mohou být také reflexní pruhy po bodcích vozidla. Autoplachta může sloužit i jako reklamní plocha Výrazné barvy a tvary, originální grafický návrh a několikametrové logo - i takto by mohla vypadat reklamní autoplachta. Podle požadavků klienta se vytvoří ideální návrh potisku, který se na PVC plachtu přenese buď pomocí sítotiskových barev, nebo za užití velkoplošného digitálního tisku. Potisk se opatří UV ochrannou laminací a barvy zůstanou syté a ostré po dlouhou dobu. PVC plachty najdou své využití i v domácnostech Kromě vysoké odolnosti proti větru a jiným vlivům počasí se mohou PVC plachty také použít jako ochranné plachty na bazény. Tyto plachty mají skvělé izolační vlastnosti a pomohou tak s ohřevem vody v bazénu. Voda bude čistá a zároveň si uchová příjemnou teplotu. Další výhodou je snadná manipulace, materiál je lehký a snadno skládatelný.

Autoservis Antonů: opravy vozidel a výměna autoskel

Braškovská 4/245, 161 00 Praha 6
+420 606 236 228
Rodinná firma, založená zkušeným technikem Jiřím Antonů, se již od roku 2001 zabývá opravami automobilů všech značek se zaměřením na výměnu autoskel. Autoservis se nachází v Praze 6 – Liboc, přijímá objednávky nonstop a pracuje v jakoukoliv denní dobu včetně víkendů. Postará se o vyřízení pojistných událostí, technických prohlídek, výměnu oleje i autolakýrnických prací. V případě potřeby technici vyzvednou nepojízdné auto či provedou opravu na místě.  Autoservis Praha 6 Autoservis je vybavený profesionální technikou včetně zařízení na přezouvání vozidel. Při opravách používá náhradní díly vysoké kvality, srovnatelné s kvalitou v autorizovaných servisech dané značky. Při své práci také Jiří Antonů společně se svými syny uplatňují své znalosti a zkušenosti, které nasbírali během mnohaleté praxe v autorizovaných servisech Toyota, Nissan či Mercedes. Součástí činností autoservisu je například:  výměna oleje a filtrů výměna autoskla opravy výfuků, brzdových systémů či náprav drobné karosářské opravy a autolakýrnické práce likvidace pojistných událostí provádění pravidelných servisních prohlídek a příprava na TK  Specializace na výměnu autoskel Autoservis Antonů se specializuje na výměnu autoskel. V krátkém časovém horizontu vymění čelní, boční i zadní okna, přičemž se postará o kompletní vyřízení administrativy. Autoservis Praha za vás nahlásí pojistnou událost, postará se o pojistné plnění za výměnu a zajistí také nafocení pojišťovnou. Při pojistné události nebudete nic platit a autoservis se o vše postará za vás. Autoservis Praha 6

TURBO-REPAS Petr Bulava - opravy turbodmychadel

Lichnov 10, 793 15 Lichnov u Krnova
+420 602 589 153
Když je potřeba v autě opravit turbodmychadlo, svépomocí se daleko nedostanete. V takovém momentě je nutné kontaktovat profesionála, který ho vymění. Neměli byste se ale spokojit s první firmou, na kterou natrefíte. Pokud máte zájem o kvalitní repasování turbodmychadla, obraťte se jedině na firmu s víceletou praxí v oboru. Opravy turbodmychadel už téměř dvacet let zajišťuje Petr Bulava a jeho firma TURBO-REPAS. Vysokou úroveň poskytovaných služeb si nemohou vynachválit zákazníci z Krnova, Bruntálu, Opavy i dalších přilehlých měst. Výměnu turbodmychadla nechte na zkušených odbornících Pokud turbodmychadlem protéká čistý olej a výfukové plyny nejsou příliš horké, můžete se na správnou funkčnost turbodmychadla spolehnout. Důležité je však správné zacházení, které se bohužel často zanedbává. Jakmile turbo vypoví svou službu, na řadu přichází jeho repasování, které byste měli svěřit odborníkům. Mezi ně patří i firma TURBO-REPAS, která se postará nejen o opravy turbodmychadel osobních, dodávkových automobilů i sanitních vozů, ale také prodej náhradních dílů nebo nových ložiskových středů. Pokud tak potřebujete servis turbodmychadel Garrett, KKK, MHI nebo IH, u Petra Bulavy budete na správné adrese. Opravy turbodmychadel za pomoci dílů od nejlepších výrobců V TURBO-REPAS se rozhodli jít trochu jinou cestou, než většina konkurence. Svým zákazníkům nechtějí jen vyměnit turbodmychadla a shrábnout snadný výdělek. Chtějí něco víc - být vždy maximálně spokojení s kvalitou odvedené práce a stát si 100% za jejím výsledkem. Něco takového je možné jen díky využití dílů od renomované značky MELETT z Velké Británie. Oproti předchozím výrobcům nabizí MELETT výrazný kvalitativní posun, přitom za v podstatě stejnou, velmi dostupnou cenu. Zaplatíte sice o pár set korun navíc, na oplátku však získáte produkty se skvělým zpracováním i dlouhou životností. Přívětivé ceny i prodejní podmínky za opravy turbodmychadel Zákazníci si opravu svého turbodmychadla mohou zaplatit i na splátky, tím však velmi férově nastavené podmínky nekončí. Klient má také právo na vrácení nepoužitého turbodmychadla do dvou týdnů. Částka, kterou TURBO-REPAS naúčtoval včetně poštovného, bude poté vrácena. Repasování turbodmychadla

Je vodíková voda zázračným nápojem nebo jde o největší podvod 21. století?

Proč Hans dává k této vodě komentář k ionizované vodě? Jsou to dvě zcela jiné metody: obohacování vody o vodík...

Vztahové pověry z celého světa: Znáte je?

Od své babičky, znám hodně pověr (pocházela z Bílých Karpat).
Děvče se svým chlapcem nesmí být spolu sami, př...

Jak chovat hady – 5 důležitých rad pro začínající chovatele

Před tím, než se rozhodnete si hada pořídit, je vždy nutné si zjistit vše co se chovu týče a mít připravené kv...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/