Cílem Ateliéru Renata je vytvořit příjemné prostředí, které umožní alespoň na chvíli uniknout z hektického všedního života a odpočinout si s přáteli u dobré kávy, vína či prvotřídního rumu. Galerie není jen obyčejnou kavárnou nebo cukrárnou, rozsah poskytovaných služeb a aktivit je mnohem pestřejší. Ateliér Renata v Opočnu se mimo jiné zabývá prodejem dekorací, ruční tvorbou i pořádáním degustací vín, rumů, koňaků či jiných pochutin.

Ateliér Renata – kavárna a cukrárna

Návštěvníci galerie Ateliér Renata v Opočnu mohou posedět se šálkem vynikající švédské kávy Zoega, pochutnají si také na domácích zákuscích. Kavárna a cukrárna dbá na kvalitu a originalitu. Nabízené zákusky jsou denně čerstvé a připravované podle tradičních receptur paní cukrářkou Pavlínkou. Zákusky jsou často obměňovány, zákazníci se mohou o aktuální nabídce informovat na Facebooku nebo Twitteru galerie. Ateliér s cukrárnou a kavárnou si získal oblibu mnoha návštěvníku také díky rodinné atmosféře a srdečné obsluze.

Prodej dekorací a interiérových doplňků

Interiér ateliéru v Opočně je vybaven nádhernými dekoracemi a bytovými doplňky. Ty si zde také můžete přímo zakoupit nebo si je nechat vyrobit na zakázku. Ateliér Renata zajišťuje prodej dekorací do bytů a domů, stejně tak i pro firmy a zvláštní příležitosti. Mezi nabízené služby patří například balení dárků, suchá vazba, prodej sezónních dekorací, věnců a mnoha dalších bytových a interiérových doplňků.

Pestrá nabídka doprovodných akcí

Kromě provozu cukrárny a kavárny se Ateliér Renata věnuje i organizaci nejrůznějších doprovodných akcí. Ty jsou častou spojené s ruční tvorbou. Galerie pořádá také různé besedy, ale i degustace vín, rumů, koňaků a jiných pochutin. Příjemné prostředí můžete využít i pro pořádání menších rodinných oslav, přátelských posezení či firemních prezentací. K posezení láká také stylově upravená terasa.