Ajakla, s.r.o. – MUDr. Alena Havlíčková: dětský lékař pro děti a dorost, Brno

Hledáte v Brně ordinaci pro děti a dorost, kde se postarají o zdraví vašich dětí od narození až do dospělosti? Obraťte se na MUDr. Alenu Havlíčkovou, která provozuje soukromou ordinaci a v oblasti pediatrie má mnohaletou praxi. První atestaci z pediatrie absolvovala již v roce 1998, později získala funkční licenci v oboru nutrice a výživy a v roce 2010 atestaci z dětské gastroenterologie a hepatologie.

Zaměření na preventivní, diagnostickou i léčebnou péči

MUDr. Alena Havlíčková poskytuje ve své brněnské ordinaci veškeré služby z oblasti pediatrie. Dětem a dospívajícím poskytuje běžnou léčebnou péči, prevenci, očkování i gastroenterologickou poradnu. Důraz klade na pečlivé provádění preventivních prohlídek, které přispívají k včasnému odhalení případných zdravotních problémů. Využívá řadu diagnostických metod včetně CRP testování, které odliší virovou infekci od bakteriální. Test je významným indikátorem, který napoví, jestli při léčbě použít, nebo nepoužít antibiotika.

Spolupráce s FN Brno

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Havlíčková dlouhodobě spolupracuje s dětskou klinikou FN Brno. Dochází zde na služby a současně pracuje v gastroenterologické poradně, navíc je členem EB týmu. Díky spolupráci s Fakultní nemocnicí zajistí v případě potřeby rychlou konzultaci s klinickým pracovištěm a při řešení závažných onemocnění předá své pacienty úzce specializovaným lékařům s bohatou praxí.

Ordinace praktické lékařky najdete v Židenicích

Ordinaci MUDr. Aleny Havlíčkové najdete v městské části Židenice, a to na adrese Juliánovské náměstí 2. Při hledání ordinace vám jako orientační body poslouží malé koupaliště Juliánov nacházející se přímo na náměstí. Nedaleko ordinace je také lékárna a v budově se nachází restaurace Per la Gente. Pro dopravu do ordinace můžete využít i brněnskou MHD. Spoji 55 a 75 se dostanete na nedalekou zastávku Podlomní. Využít můžete i tramvaj číslo 8 a vystoupit na stanici Krásného nebo Bělohorská.

MUDr. T. Voldřichová - pediatr, s.r.o.

Stamicova 21/1968, 16200 Praha 6
233018218
Dětský lékař MUDr. Tamara Voldřichová zajišťuje odbornou zdravotní péči jako praktický lékař pro děti a dorost / pediatr. Ordinace tohoto dětského lékaře nabízí diagnostiku, plánování a poskytování zdravotní péče dětem od narození až po dosažení 19 let. preventivní péče dětského lékaře - očkování, monitorování psychosomatického vývoje dítěte poradna pro kojence odběr biologického materiálu, vyšetření krve a moči (včetně vyvyšetření CRP z kapky krve) na poliklinice (v téže budově) se nachází rovněž - ORL, rentgen, laboratoř, lékárna Dětský lékař MUDr. Tamara Voldřichová nabízí rovněž léčbu prostřednictvím homeopatie a francouzské homeopatie.   

Pánková Martina MUDr.

Sídliště 1100/31, 15300 Praha 16 - Radotín
237837417
MUDr. Martina Pánková působí jako dětský lékař (resp. praktický lékař pro děti a dorost) v lokalitě Praha 5 - Radotín. Ordinace tohoto dětského lékaře přijímá nové pacienty a vedle klasických léčebných metod využívá rovněž homeopatie. nepovinná očkování na vyžádání rodičů CRP vyšetření (přístroj pro odlišení virové a bakteriální infekce) kojenecká váha k způjčení (při problémech s krmením novorozenců) kontrolní kojení novorozence přímo v ordinaci perforace ušních boltců a aplikace náušnic dětem Tým ordinace dětského lékaře MUDr. Martiny Pánkové sestává z těchto členů: MUDr. Martina Pánková (dětský lékař) MUDr. Marta Veselá (dětský lékař) Eva Svobodová (dětská zdravotní sestra) Dětský lékař má smlouvu s těmito zdravotními pojišťovnami, vedle toho však poskytujeme zdravotní péči také dětským pacientům se smluvním pojištěním i samoplátcům: 111, 201, 211, 205 a 209

MUDr. Ludmila Vomelová

Dělnická 1222/53, 624 00 Brno - Komín
+420 541 211 769
Dětská lékařka - pediatr - MUDr. Ludmila Vomelová ordinuje v Brně - komíně na ulici Dělnická. Poskytuje komplexní péči dětským pacientům, zejména pak novorozencům, které navštvuje osobně doma.

MUDr. Lada Dvořáková, pediatrie Liberec

Broumovská 963/30, 460 06 Liberec
+420 482 712 640
Hledáte v Liberci vhodného dětského lékaře, který by se postaral o zdraví vašich dětí? Dětská lékařka MUDr. Lada Dvořáková s několikaletou praxí v oblasti pediatrie disponuje ordinací pro děti v Liberci. Kromě preventivních prohlídek a řešení zdravotních problémů zajistí povinné i nepovinné očkování nebo poradí v oblasti homeopatie.                                                                                          Ordinace pro děti a dospívající Liberec Péče o zdraví je u malých dětí a dospívajících obzvláště důležitá. Podcenění jakéhokoliv problému může danému dítěti způsobit nesení následků do dospělosti. Dětská lékařka MUDr. Lada Dvořáková pečuje v Liberci o děti a dospívající. Důraz klade na milý přístup k rodiči i dítěti, srozumitelnou komunikaci a pečlivost. Dětská lékařka se postará o zdraví kojenců, školáků i dospívajících.  Pravidelné prohlídky i poradenské služby Jednou ze základních důležitých činností dětské lékařky je provádění pravidelných preventivních prohlídek. Ačkoliv mnozí důležitost preventivních prohlídek podceňují, pečlivá a častá kontrola zdravotního stavu je u malých i větších dětí velmi důležitá. Pediatrička v Liberci MUDr. Dvořáková včas informuje a rodiče s dětmi ve školním věku zve na pravidelné prohlídky.  Kromě toho rodičům i dětem poskytuje odborné poradenství. Maminkám s malými dětmi radí v rámci kojenecké poradny každé úterý od 12:00 do 14:30 hod. Od 14:30 do 18:00 hod. poté provozuje ordinaci pro nemocné pacienty.  Pediatrie Liberec: povinné i nepovinné očkování Dětská lékařka MUDr. Dvořáková se stará samozřejmě také o odbornou aplikaci povinných i nepovinných očkovacích látek. Každému rodiči srozumitelně vysvětlí specifika jednotlivých vakcín a na základě zkušeností a doporučení vytvoří ideální očkovací kalendář. Ať už k očkování svých dětí zaujímáte jakýkoliv postoj, navštivte dětskou lékařku v Liberci, která vám problematiku ráda objasní. Společně zvolíte řešení, které bude pro vaše dítě nejlepší.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

Po laserové operaci oči mám zhoršené vidění v noci.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

je tento typ zákroku proplácený zdravotní pojištovnou OZP?

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Tipy na bleskurychlé a jednoduché hand made kousky

Děkuji za připomenutí, jak se dá kouzlit i z mála. Každoročně vyrábím vaječný koňak a daruji v menších lahvičk...

Drobné úrazy k létu patří. Dva tipy, díky nimž se zahojí rychleji

Shodou okolností jsem použila Bionect (mam neco podobneho na vyletech mimo domov vzdycky) na dovolene v Bulhar...

Set esenciálních olejů Spánek a Pohoda

Set 3 esenciálních olejů: Růžové dřevo, Mandarinka,…
Cena:
388