Lunární magie a kouzla

Novoluní

Při novoluní je tma na obloze a je to čas pro temné čarování. Provádějí se kouzla na podpoření dobrých začátků - projektů, vztahů..

Přibývající Měsíc

V přibývající Měsíci se provádějí rituály a kouzla na přivolání či podpoření čehokoliv, například lásky, přátelství, vztahů, úspěchu, hojnosti a financí, plodnosti.

Úplněk

Při úplňku je vliv čarování obrovský. Přivolává se dobro, láska a nová síla.

Ubývající Měsíc

Při ubývajícím Měsíci se provádějí rituály a kouzla na zbavení se různých zlozvyků, nadváhy, negativního působení od druhých lidí, na zlikvidování nemocí, prodej něčeho, na odpoutání se od vztahu, který nechceme, tedy veškerá kouzla k odvrácení, oddělení, odstranění či konci čehokoliv špatného nebo nechtěného.

Ostatní kouzla

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 150504x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Dobrý den já věřím na kouzla ale mám otázku 4.listopadu byl měsíc a uplněk večír jsem nemohla spát a bolela mě hlava ale ráno jsem se probrala a cítila jse dimě začla jsem vykašlávat chlupy v kuchini to vipadalo jako po výduchu žiju sama ale problém je že si nic nepomatuju nevím co se stalo a tak hledám odpověd jestli se to nestane znovu

Dobrý den to my přijde zvláštní kouzly a magii se už nějakou dobu zabývám ale s ničím podobným jsem se nesetkala. Je možné že někdo nadpřirozený se snažil vám něco udělat... A když jste vykašlávala chlupy tak se chci zeptat jestli nemáte nějaké domácí zvíře?

krásný večer-chybí mi tu kouzlo na peníze,přivolání financí,přidáte nějaké? .) děkuji

Dobrý den, na kouzlo na přivolání peněz se můžete nově na Spektru zdraví podívat - www.spektrumzdravi.cz/kouzlo-na-privolani-penez
Pěkný den, Redakce SZ

Tento příspěvek byl smazán,
neboť porušil etiku diskuze na portále Spektrum Zdraví.

Redakce

Dobrý den....zaujal mě rituál pro hubnutí ale nikde ho nemužu najít.mohli by ste mi nekdo poradit,kde hledat nebo co pro to delat.přeji hezký den a předem děkuji

Hodně dobře se hubne, když měsíc ubývá. Když zkusím nějaké přirovnání, představte si že když měsíc ubývá, má schopnost "jakoby vytahovat energii" zbavovat se, čistit. Diety jsou na nic. Stačí, když do sebe nebudete cpát bůček a výrazně uberete na příjmu potravin, o ničem jiném to není, prostě se nepřežírat, hlavně pozdě večer. U ubývajícího měsíce ten výsledek poznáte, jde to snadněji - uberte na množství a v době ubývajícího měsíce zhubnete. U přiměřeného příjmu potravin pak zůstaňte a máte po problému.

Dobrý den,
nenašla jsem nikde kouzlo na prodej něčeho. Můžete mi, prosím poradit? Potřebovala bych prodat nemovitost.

Děkuji
B. Raková

Dobrý den, pošlete mi na vás číslo, domluvíme se a já vám prodám vaši nemovitost.

Dobrý den,
uvádíte názvy lunárních magíí a kouzel které nejsou ve vaší rubrice magie a kouzla.Zajímalo by mne, kde bych je našel,nebo z jakých zdroje používáte?
V rituálu na splněná přání mají být symboly,které představují jednotlivé živly v kruhu nebo mimo něj. přeji krásný den.

Dobrý den pane Arture, do této rubriky "magie a kouzla" bude doplněn odkaz na Ostatní kouzla (je zatím jen vlevo v menu), kde najdete zbytek kouzel. Co se týká kouzla na splnění přání, tak symboly živlů i s vámi musí být v kruhu. Text jsem v daném kouzlu již upřesnila, aby to bylo srozumitelné. Zdroje na kouzla máme různé, bohužel je zde nemohu všechny uvádět. Děkujeme za upozornění a přejeme zdařilé čarování!

Ja jsem si vylecila bradavice na rukach tak, ze jsem si ich potirala zubni pastou a nechala zaschnout...dela jsem tak nekolikrat denne. A za dva, nebo tri tydny byly pric. Je tomu uz vice nez rok a neobjevily se zatim.

Dobrý večer, já jsem sobě a pak také svému synovi odstranila bradavice šťávou z vlaštovičníku. Oranžovou šťávou, která vytéká po utržení lístků nebo lodyhy této rostliny, se natře bradavice, nechá zaschnout, pak to zčerná a samozřejmě se to opakuje nejlépe každodenně, pěstovala jsem tuto rostlinku k tomuto účelu na zahradě, ale může se i v květináči na balkóně a je potřeba více rostlinek a všechny bradavice jsme vyhubili, chce to trpělivost a výsledky se dostaví. Já totiž byla i na vypalování dusíkem, nohu jsem měla úplně z tohoto zákroku nateklou, strašně to bolelo a bradavice zůstávaly, tak proto doporučuji tuto nebolestivou metodu. Samozřejmě je to o jídle, které konzumujeme, naše palivo je důležité, musíme jíst podle našeho metabolismu tak, aby se nám nezadřel motor, což se mně stalo, ale teď vyživuji všechny své buňky, prostě si své zdraví řídím a nemusím se obávat co přijde, zda budu nemocná vůbec neřeším, protože výhodnější je být zdravý, aby nás ráno nepřekvapilo to, že musíme k doktorovi ať už se sebou nebo s dětmi. Doporučuji skvělého doktora "House" :-))) je to zkušený gastroenterolog s 30-ti letou praxí a provádí již 12 let analýzu prvků z vlasů, je to báječná metoda pro prevenci ale také pro zlepšení zdraví, mně takto pomohl s odstraněním tetanie. Je to MUDr. Orlík Jaroslav, je to machr, ale samozřejmě Vy jste za své zdraví zodpovědni, protože Vy jíte to co jíte :-))) a protože spousta lidí má zájem o tuto skvělou metodu, mohu Vám napsat svůj příběh a další informace, které ve svém hektickém životě přehlížíme. Mějte se také hezky slunečně! :-)))
2013jana@seznam.cz
Jana

Dobré poledne Jani ráda bych se dozvedela o Vaši metodě a přečetla si Váš příbeh Mám 8letou dceru se kterou už dva roky bojujeme s bradavicemi vyzkoušely jsme kde co a je to bez efektu vyléčení,nějaké zmizí a jinde se oběví další má je skoro všude a špatně to snáší moc děkuji Přeji krásný den:+))))andrea.svancarova@centrum.cz

Dobrý den a zkuste dcerce potírat bradavice obyčejnou bílou křídou několikrát denně.

Souhlasím s Alenou, dělala jsem to úplně stejně a bradavice (podotýkám, že velké) se ztratily a cca 15 let se nevrátily, a doufám, že ani nevrátí.

Podle mé osobní zkušenosti to jde. Měla jsem na noze bradavice, kterých jsem se léta nemohla zbavit.Pak jsem si někde přečetla,že se bradavice odstraňovaly zaříkáváním.Tak jsem si každý večer před spaním představovala, že mám nohu zdravou. A po cca měsíci (už nevím přesně)bradavice zmizely a více se neobjevily (10 let)

zbavíte,ale ne jako laik ani teoretik

Dobrý den, kouzlem se bradavic asi nezbavíte, ale existují určitě i přírodní prostředky na jejich odstranění. Já se zbavila bradavic zmrazením, ale rozhodně doporučuji začít odstraňovat v ubývajícím měsíci! Po prvním zmrazení byly skoro všechny bradavice do pár týdnů pryč, a po druhém už všechny.

dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se dá zbavit třeba, i různých výrustků (velký nos, bradavice apod.)
dá se to vyřešit kouzlem? a pokud ano existuje nějaké? předem děkuji za radu.

Tento příspěvek byl smazán,
neboť porušil etiku diskuze na portále Spektrum Zdraví.

Redakce


Doporučujeme k tématu

Neznámá moc Luny v kostce - kniha

Thomas Poppe, Johanna Paunggerová MĚSÍC DO KAPSY Už naši předkové si byli…

Cena: 149 Kč

MOC LUNY - kniha

Thomas Poppe, Johanna Paunggerová Komplexní vědění o správném načasování;…

Cena: 299 Kč

Stojánek na vonné tyčinky, Namasté

Dřevěný stojánek na vonné tyčinky z mangového dřeva, ve tvaru lyže, osazený…

Cena: 68 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte