Fotolia_93658928_XS

Zdravé stravování s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti výživového poradenství a připraví pro vás detailní stravovací plán v podobě krabičkové diety. S podporou nutričních specialistů bude zdravé hubnutí hračka, a navíc se nemusíte obávat jo-jo efektu. Krabičková dieta je pestrá, plná nových chutí a kombinací. Nastartujte nový, zdravější životní styl!

krabičková dieta - zdravé hubnutí - dieta bez hladovění

Krabičková dieta na hubnutí bez jo-jo efektu

Každý člověk je originál, a to i z hlediska stravování a hubnutí. Každému funguje metabolismus trochu jinak, má jiná potravinová omezení, jiný životní styl i režim dne. Proto je i při sestavování jídelníčku na hubnutí potřeba brát v potaz nejen věk a aktuální hmotnost, ale všechny okolnosti, aby bylo hubnutí účinné a nezatěžovalo zbytečně organismus.

Výživoví specialisté ze společnosti Zdravé stravování s.r.o. mají bohaté zkušenosti a vytvoří vám stravovací program na míru.

Krabičková dieta nastartuje metabolismus

Krabičková dieta je sestavená tak, aby tělo dostalo všechny potřebné živiny s ohledem na to, zda máte sedavé zaměstnání, jste maminka na mateřské, aktivní sportovec nebo potřebujete naopak zdravě přibrat. Uvidíte, že při hubnutí můžete mít spoustu energie do života. Tuto energii pak můžete využít na další podporu hubnutí, pro začátek stačí vyrazit na pravidelné procházky nebo si jít zaběhat. 

Součástí krabičkové diety je také efektivní relaxace. Že na odpočinek nemáte čas? Zkuste si spočítat, kolik času ušetříte nákupem surovin, vymýšlením jídelníčku, vařením, uklízením kuchyně, počítáním kalorií a hledáním informací o správné skladbě jídelníčku. Krabičková dieta vám ušetří několik hodin týdně, které můžete využít jen pro sebe a svůl cíl - zdravé hubnutí

Co vám může přinést krabičková dieta?

  • Zdravé hubnutí bez jo-jo efektu
  • Zpevnění postavy a redukci celulitidy
  • Start do nového, zdravějšího a šťastnějšího života
  • Spoustu energie k pohybové aktivitě urychlující hubnutí
  • Čau uspořený na nákupech, přípravě jídla a počítání kalorií
  • Nové chutě, které krabičková dieta zaručeně nabízí
Při hubnutí si můžete dokonce dopřát i lasagne. +
Dokonce i grilovaný špíz může být součástí krabičkové diety. +
Krabičková dieta neznamená hladovění +
Hubnutí bez jo-jo efektu +
Krabičková dieta je vyvážená a splňuje nutriční požadavky. +
Čerstvé zeleninové saláty jsou základem zdravé stravy. +
Krabičková dieta na míru každému životnímu stylu +
Oblíbené vepřo-knedlo-zelo v dietní variantě +
Smoothie je jako podpora hubnutí a zdravého životního stylu k nezaplacení. +
Ani s krabičkovou dietou se nemusíte vzdát oblíbených jídel. +
Pokrmy při hubnutí si oblíbíte a v dietním režimu můžete s chutí pokračovat. +
Krabičková dieta je pestrá, zdravá a dodá vám plno energie. +
více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte