Fotolia_93658928_XS

Zdravé stravování s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti výživového poradenství a připraví pro vás detailní stravovací plán v podobě krabičkové diety. S podporou nutričních specialistů bude zdravé hubnutí hračka, a navíc se nemusíte obávat jo-jo efektu. Krabičková dieta je pestrá, plná nových chutí a kombinací. Nastartujte nový, zdravější životní styl!

krabičková dieta - zdravé hubnutí - dieta bez hladovění

Krabičková dieta vám změní život k lepšímu

Fotolia_46469508_XSZdravé hubnutí neznamená hladovění ani fyzicky náročné sportovní aktivity. Pro nastartování zdravého životního stylu a redukce váhy stačí mnohdy změna jídelníčku a trocha pohybu na čerstvém vzduchu. Krabičková dieta sestavená odborníkem je ideální příležitostí k pozitivní změně. O správně sestavený jídelníček na hubnutí se postará Zdravé stravování s.r.o.

 

Nastartujte zdravé hubnutí bez počítání kalorií

Krabičková dieta vám usnadní život nejen tím, že se budete cítit skvěle a plní energie, ale také budete mít spoustu času, který ušetříte přípravou pokrmů a počítáním kalorií. Tento čas můžete věnovat lehké sportovní aktivitě, procházkám nebo relaxaci, která je pro zdravé hubnutí nezbytnou součástí.

Zdravé stravování s.r.o.: krabičková dieta na míru

Společnost Zdravé stravování má k dispozici výživové poradce, kteří se věnují každému zájemci o krabičkovou dietu individuálně. Na základě analýzy vašeho zdravotního stavu a získání informací o fungování metabolismu vám sestaví plán, který vám usnadní zdravé hubnutí, a se kterým nehrozí, že byste hladověli. Krabičkovou dietu na celý vám pak každý den dodá kurýr až do domu nebo zaměstnání. Na vás je pouze rozložit si pokrmy tak, abyste se drželi vašeho programu na hubnutí

Krabičková dieta je pestrá a chutná

Že musí být hubnutí nutně jen o zelenině a light potravinách, to už je dávno přežitý mýtus. Krabičková dieta od Zdravé stravování s.r.o. zahrnuje všechny živiny, které tělo potřebuje, ve správném poměru a množství, přesně tak, abyste nejen nehladověli, ale také si pochutnali a měli dostatek energie po celý den.

Krabičková dieta na míru každému životnímu stylu +
Oblíbené vepřo-knedlo-zelo v dietní variantě +
Smoothie je jako podpora hubnutí a zdravého životního stylu k nezaplacení. +
Ani s krabičkovou dietou se nemusíte vzdát oblíbených jídel. +
Pokrmy při hubnutí si oblíbíte a v dietním režimu můžete s chutí pokračovat. +
Krabičková dieta je pestrá, zdravá a dodá vám plno energie. +
Při hubnutí si můžete dokonce dopřát i lasagne. +
Dokonce i grilovaný špíz může být součástí krabičkové diety. +
Krabičková dieta neznamená hladovění +
Hubnutí bez jo-jo efektu +
Krabičková dieta je vyvážená a splňuje nutriční požadavky. +
Čerstvé zeleninové saláty jsou základem zdravé stravy. +
více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte