Fotolia_97508570_M

MVDr. Olga Přikrylová - veterinární ordinace

Veterinární ordinace Mvdr. Olgy Přikrylové poskytuje komplexní veterinární ošetření pro malá i velká hospodářská zvířata. Veterinářka provádí preventivní vyšetření, drobné chirurgické zákroky, ošetření i očkování nebo kastrace. Ordinuje v obcích Mimoň, Jablonné v Podještědí i Stráž pod Ralskem. Přátelský přístup i profesionální pomoc je samozřejmostí.

Veterinární ordinace Mimoň, Jablonné v Podještědí a Stráž pod Ralskem

Máte doma pejska, kočičku, malého hlodavce anebo hospodářská zvířata, která potřebují veterinární pomoc? Veterinářka Olga Přikrylová poskytuje komplexní veterinární péči pro malá i velká zvířata. Nabízí nejen preventivní vyšetření a očkování, ale taktéž drobné chirurgické zákroky, vakcinace nebo kastraci koček a psů. Provozuje veterinární ordinace ve všech třech lokalitách v okolí České Lípy, a tak může poskytnout veterinární péči co možná nejširšímu okruhu zvířat

Spolehlivý a zkušený veterinář

Díky dlouholeté praxi poskytuje veterinář kvalitní a profesionální veterinární péči. Kromě preventivního vyšetření a očkování nabízí také:

  • drobné chirurgické zákroky
  • vakcinace
  • kastrace psů a koček
  • odstranění zubního kamene u psů

Spolehnout se můžete vždy na přátelský přístup ke zvířatům, plnohodnotnou a profesionální pomoc. Hlavním cílem je pomoci zvířatům co možná nejrychleji, nejúčinněji a nejméně bolestivou cestou.

Moderně vybavená veterinární ordinace

Díky tomu, že jsou veterinární ordinace moderně vybaveny, umožňují poskytovat špičkovou pomoc hned na místě. Ve většině případů není potřeba zvíře převážet do jiného zařízení, ale veškeré drobné chirurgické zákroky zvládne veterinář přímo v ordinaci. Ordinace se vždy snaží co nejrychleji určit správnou diagnózu nemocného zvířete, aby bylo možné ihned začít s efektivní léčbou.

Ordinační hodiny:
Mimoň
Po - Pá: 14:00 - 15:00

Jablonné v Podještědí

Po - Pá: 15:15 - 16:15

Stráž pod Ralskem
Po - Pá: 16:30 - 17:30


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte