Fotolia_224058791_M

Systém betonových panelů je spolehlivým a rychlým řešením

Společnost BETONPANELY.cz se specializuje na výrobu unikátního systému prefabrikovaných BETON PANELŮ 5 v 1, který se používá na konstrukci podlah pro samoobslužné bezkontaktní mycí boxy. Společnost se v oblasti mytí osobních automobilů pohybuje více než 20 let, během nichž získala nejen cenné zkušenosti z oboru, ale také mnoho spokojených klientů.

BETONPANELY.cz: betonové panely pro bezkontaktní myčky

Chystáte-li se vybudovat bezkontaktní mycí centrum pro osobní a dodávkové automobily, obraťte se na společnost BETONPANELY.cz. Kvalifikovaný personál pro vás připraví optimální řešení spodní stavby na základě systému prefabrikovaných BETON PANELŮ 5 v 1. Mezi hlavní výhody tohoto řešení patří velice rychlá montáž kompletní spodní stavby, vysoká kvalita, bezchybná rozměrová přesnost, a především bezpečnost při následném provozování mycího boxu. Konstrukce mycích boxů se k BETON PANELŮM 5 v 1 připevňuje pomocí chemických kotev.

Systém BETON PANELU 5 v 1 je navržený tak, aby minimalizoval mokré procesy v průběhu stavby. I díky tomu je možné tyto panely instalovat také během nepříznivých klimatických podmínek bez ztráty kvality.

Na podleze mycího boxu se neustále nachází voda a zbytky šamponů či vosků, které vytvářejí nebezpečný kluzký povrch. Prefabrikované betonové panely jsou proto osazené speciálními drážkami a spádem pro efektivní odtok vody do středového nerezového žlabu.

Využijte bezplatného odborného poradenství

BETON PANELY 5 v 1 je možné sestavit na míru do jakékoliv konfigurace mycího centra. Základní rozměry mycího boxu činí 5 metrů na šířku a 6,5 metru na délku. Na přání lze podlahové panely prodloužit až do délky 6,8 metru, zatímco se šířkou je možné pohybovat od 4,7 do 5,1 metru.

Pokud si nevíte rady projektováním mycího centra, zaměstnanci firmy vám poskytnou bezplatnou odbornou pomoc, která přispěje úspěšné realizaci vašeho projektu. Se závaznou objednávkou betonových panelů pro bezkontaktní myčky automaticky obdržíte vzorovou projektovou dokumentaci, kterou může následně využít váš projektant.

Máte zájem o systém betonových panelů? Pak neváhejte kontaktovat pracovníky firmy BETONPANELY.cz, a to telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na internetových stránkách. Rádi vám poradí či dohodnou detaily vaší objednávky.

brno-3+
realizace-praha-1+
zlab+
blansko-2+
montaz-spodni-stavby-mycky-nove-straseci+
realizace-praha-2+
více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte