Zdravý život musí být plný zážitků

Lyžařský zážitekLyžařský zážitekZapomeňte na nudnou zimu, kterou strávíte v teple pod dekou. Kdepak. I zimu si totiž můžete užít skutečně na sto procent. Vyberte si ty pravé zážitky na zimu, které si pak budete moci vychutnat. Zpříjemnit si můžete i běžné lyžování ve Špindlerově mlýně. Jak?

Co byste řekli na to vyzkoušet si, jaké to je sjet liduprázdnou sjezdovky hned po ránu? Bez front na vleky, davu dalších lyžařů atd. Zkrátka si moci nerušeně užít pravý lyžařský zážitek, po kterém bude následovat luxusní snídaně. To vše vás může čekat na Fresh Tracku, pokud se rozhodnete jej vyzkoušet.

Letní zážitky můžete pořídit už nyní za výhodnou cenu

Zimu už máte naplánovanou dostatečně, ale schází vám plán na léto? Ani v teplých měsících roku se nemusíte doma nudit. Raději si naplánujte skvělé zážitky na celé prázdniny nebo dovolenou. Vyzkoušet můžete například novinku – jetpack – neboli létání nad vodní hladinou. Jedná se o jedinečnou zábavu pro všechny milovníky adrenalinu, vody i létání. Vyzkoušejte něco nového a originálního. Všichni kamarádi a známí vám budou tento zážitek závidět.

Vybrat si můžete i další netradiční zážitky – jako například tandemový seskok padákem, jízdu ve Ferrari, bungee jumping nebo jiné adrenalinové sporty.

Jetpack – létání nad vodní hladinouJetpack

Poukaz na zážitky

Rádi byste zážitkem udělali radost také svým blízkým, ale nevíte, který konkrétní zážitek by se jim líbil? V tom případě je ideálním řešením univerzální poukaz. Na jeho základě si bude obdarovaný moci sám vybrat ten nejlepší zážitek. Bližší informace naleznete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy. Firma na zážitky je váš spolehlivý partner. Vyberte si zážitek od zprostředkovatele, na kterého se můžete spolehnout.

Firma na zážitky vám dodává jen ty nejlepší a bezpečné zážitky pro kterékoli roční období. S námi si budete moci své zážitky užít na plno. 


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Solná LED lampička STROM růžový

Solný krystal z Himaláje z růžové soli, vybroušený do tvaru stromu, s…

Cena: 290 Kč

Vánoční papírové kostky - Zlaté…

Kostka ve slavnostním viktoriánském stylu 16 x 6 různých příchutí, 96…

Cena: 365 Kč

Vánoční papírové kostky - Červené…

Kostka ve slavnostním viktoriánském stylu 16 x 6 různých příchutí, 96…

Cena: 365 Kč

Dětský vánoční čaj PERNÍČEK, 40…

Limitovaná vánoční edice - 40 sáčků Balení obsahuje: 40 sáčků v…

Cena: 155 Kč

Vánoční čaj dárková krabička LYŽAŘI…

12 prémiových čajů v hedvábných pyramidkách a 4 různé příchutě Balení…

Cena: 179 Kč

Kolekce čajů v plech. kazetě MODRÉ…

Limitovaná edice vánočních čajů v dárkovém balení, 72 sáčků Balení…

Cena: 415 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte