Zdraví bez léků - unikátní způsob jak ho získat a udržet

Proč nejsme zdraví?

Proč se spousta lidí léčí a neuzdravuje? Jedním z  prokázaných a klinicky ověřených důvodů je skutečnost, že každý z nás trpí potravinovou intolerancí, aniž by měl o tom sebemenší tušení. Nemám na mysli potravinovou alergii (zvýšená imunitní reakce organizmu na určitou složku potraviny či nápoje, ani tzv. potravinovou intoleranci jako nedostatek určitého enzymu, který v našem těle přeměňuje danou látku na látku jednodušší či jinou). Tato oblast je lékaři ošetřena laboratorní analýzou krve a následným předepsáním vhodné diety. Přesto ani to někdy nezabrání existenci řadě různých zdravotních problémů. Nehledě na to, existuje mnoho lidí se zdravotními problémy, které přetrvávají, i když pacient užívá různé léky.

Proč tomu tak je?

Tělo potřebuje k životu energii, kterou přijímá zejména z potravin a nápojů. Ty se v těle mění na elektrickou energii napájející náš mozek, který vše v těle řídí, jako nejlepší centrální počítač. Je vědecky prokázáno, že mozek některé potraviny a nápoje nesnáší (je vůči nim intolerantní). Důsledkem těchto pro mozek špatných vstupů jsou špatné výstupy (stejně jako u každého počítače), které se projevují zdravotními problémy. Mozek nám tímto signalizuje, že mu konzumací nevhodné stravy děláme problémy. Klinická praxe potvrzuje, že mozek každého z nás je na určité potraviny intolerantní. A protože každý z nás je originál, mozek každého z nás reaguje na jednotlivé položky potravin individuálně. Pokud tedy budeme svůj mozek pravidelně zásobovat potravinami, vůči nimž mozek pociťuje odpor (obrazně i doslova), zaděláváme si na celoživotní zdravotní problémy a neduhy.

Problém je v tom, že naši lékaři mají dobře zmapovanou oblast potravinové alergie (imunitního systému), ale nezabývají se nesnášenlivostí nervového systému (mozku), na jednotlivé potraviny, které pravidelně konzumujeme. Tato problematika je lékařům většinou zcela neznámá a proto vám o ní nic neřeknou.

Existuje řešení?

Naštěstí ano. Již v 80. letech minulého století byla vyvinuta v USA metoda, která je schopna zjistit, jaké potraviny mozek toleruje, jaké toleruje s obtížemi a jaké netoleruje vůbec. U každého je situace jiná. Pomocí jednoduchého a bezbolestného testu (bez odběru kapičky krve) lze tyto údaje zjistit a následně vhodnou dietou v délce 6 měsíců mozek „restartovat“ tak, aby fungoval jak má. Metoda byla klinicky ověřena na více než 10 000 případů a podařilo se kromě celkového zlepšení zdraví vyléčit úspěšně 50 druhů nemocí. Stovky skutečných děkovných dopisů, které jsou na klinice každému k nahlédnutí, jsou toho jasným důkazem (od ekzémů až po astma). Bez léků a lékařů, častokrát i v případech, se kterými si lékaři nedovedli poradit a předepisovali léky, které řešení nepřinesly.

Když je tato metoda tak úspěšná, proč je tak neznámá?

Výroba a distribuce léků znamená miliardový business (a vlivnou farmaceutickou lobby). Pokud byste byl majitel farmaceutické firmy, měl byste zájem na tom, aby byli vaši zákazníci zdraví  a léky nepotřebovali?  Skutečnost je taková, že farmaceutické firmy v miliardových obratech léky vyrábějí, lékaři je předepisují a lékárny prodávají. Toto tvrzení není zaměřeno proti farmaceutickým firmám, ani lékařům. Řada vážných onemocnění se bez léků neobejde.

Znepokojující je však skutečnost, že 80% nemocí a zdravotních problémů lze vyřešit bez léků (s jejich vedlejšími účinky) pouhou změnou (navíc dočasnou) stravy. Prostředky ušetřené za nákup zbytečných léků, které neřeší nebo nejsou schopny vyřešit příčiny, by pak bylo možné použít na výzkum a léčbu skutečně vážných onemocnění (cukrovka, rakovina, atd.).

Co mně tato metoda přinese?

Protože mozek řídí vše, co se děje v našem těle, zaregistruje velmi rychle, že jste mu konečně přestali dělat problémy a vytvořili mu tak podmínky pro jeho řídící práci.

Pozitivní výsledky pocítíte již asi kolem dvou až tří týdnů.

Je uvedená metoda dostupná i u nás?

I když vyhodnocení testu se provádí na zahraniční klinice, metoda je dostupná pro zájemce i v České republice. Je i cenově přijatelná a navíc nemusíte za tímto účelem opustit svůj domov! Výsledky z kliniky včetně podrobné zdravotní zprávy v češtině a dalšího postupu, který povede k vašemu uzdravení, budete mít do 10 dnů.

Více na  www.NetScan.cz, kde si test můžete i objednat.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1479x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte