Záruka originality Bachových esencí

Vyjádření dodavatele:

Milý návštěvníci tohoto portálu,

vzhledem k tomu, že jedna ze společností zastupující u nás na trhu anglického výrobce Bachových esencí, se snaží mást zákazníky a tvrdí o sobě, že oni jediní jsou originál, tak se musíme bránit:
naše výrobky nesou certifikát o dodržování originální výroby podle Dr. Edwarda Bacha, který byl udělen Bachovým centrem v Anglii. Všechny naše esence jsou konzervované v koňaku, jak dr. Bach doporučoval a navíc v BIO koňaku, v poměru 1/250. 
Certifikát nese více výrobců, kteří přísně jako my dodržují doporučený postup přípravy esencí. Vždyť právě proto bylo Bachovo centrum v Anglii otevřeno, aby následovalo poslání věhlasného doktora Bacha a aby jeho terapie mohla pomáhat co největšímu počtu lidí.  

Kdo tvrdí něco odlišného, pak pravděpodobně jde proti poslání dr. Bacha!!!

používaný název Originální Bachovy květové esence výrobci anglických esencí nebyl uznán mezinárodním Úřadem pro harmonizaci obchodních známek na trhu: odkaz na přesný rozsudek jmenovaného úřadu
Dlouho jsme se snažili jednání dovozce tolerovat a nijak nereagovat, ale protože se jeho jednání proti ostatním výrobkům stupňuje, musíme se i my bránit. Zcela nechápeme, že právě lidé pracující s Bachovými esenci se snižují k takovým praktikám.

Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte