Yucca – důkladné pročištění organismu přírodní cestou

Naše tělo je dennodenně vystavováno intenzivnímu působení škodlivých vlivů, které se v konečném důsledku mohou neblaze promítnout na celkovém fyzickém i psychickém zdraví. Yucca riziko takových komplikací snižuje, a to zejména díky svým antioxidačním účinkům.

Yucca je rostlina, která dokáže přežít v extrémních podmínkách pouště. O její zázračné síle a blahodárném vlivu na lidský organismus věděli jako první indiánské kmeny, později se o ní začala zajímat i vědecká obec, protože odborníci vypozorovali, že lidé, kteří ji pravidelně užívají, se těší pevnému zdraví a dlouhověkosti. V čem tkví tajemství této stálozelené palmy?

O odbourávání škodlivin se starají saponiny

Nejvýraznější složkou Yuccy jsou saponiny, velice prospěšné enzymy. Tyto látky se v našem těle dokážou postarat o důkladné pročištění, které započínají ve střevech a celkově trávicím traktu, kde brání pronikání cholesterolu do krve. Svým působením snižují hladinu tuků v organismu, zlepšují filtrační činnost ledvin a urychlují regeneraci buněk. Yucca je také často doporučována sportovcům a lidem, kteří zažívají velké fyzické vypětí. Umí totiž odstraňovat pocit únavy, protože zajišťuje rychlejší vyplavování kyseliny mléčné. Užívání extraktu z Yuccy je proto právem považováno za přirozený a univerzální způsob, jak tělo léčit i chránit.

Yucca pomáhá i při kožních problémech nebo bolestech kloubů

Příznivé účinky Yuccy zaznamenají i lidé trápící se nejrůznějšími kožními chorobami (akné, vyrážky, ekzémy atd). Látky v ní obsažené napomáhají rychlejšímu hojení ran a zmírňují proces stárnutí buněk. Mimo to také brání šíření zánětlivých ložisek a odbourávají bolest kloubů. Je velkým pomocníkem v boji proti stresu a souvisejícím psychickým obtížím, které vyplývají především z nadměrné zátěže a nezdravého životního stylu, v němž schází dostatečný a kvalitní odpočinek.

I když Yucca pracuje především v prostředí trávicího traktu, netřeba se obávat dráždivých reakcí. Její složení se neovlivňuje s žádnými jinými látkami dalších potravinových doplňků. Pokud tedy chcete zvýšit kvalitu svého života a postarat se o své zdraví přirozenou přírodní cestou, pak je Yucca přesně tím, co hledáte. Výsledky se dostaví již během prvních dnů užívání.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 5702x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Lunární náramek Hematit + Křišťál

Náramek z minerálů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Onyx + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Růženín + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Sůl SINDALOON 500g DNM

Sůl Sinadaloon je kamenná bílá sůl bohatá na minerály, proto je vhodná na…

Cena: 112 Kč

OPALIT náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků opalitu, navlečených na gumičce Náramek je…

Cena: 49 Kč

MAGNEZIT náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků magnezitu, navlečených na gumičce Náramek je…

Cena: 49 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte