Relaxační masáž Rituál pěti elementů zbaví stresu a napětí

Tato blahodárná relaxační masáž je tak trochu netradiční, a zároveň velmi působivá a jemná. Relaxační masáž Rituál pěti elementů vám možná může nabídnout to, co hledáte. Terapeut při této relaxační masáži pracuje s pěti základními živly, pomocí nichž vašemu tělu dodá patřičnou energii a probudí ve vás skryté síly.

Relaxační masáž celého těla

Rituál pěti elementů vychází z dávné indické filozofie a poskytuje člověku dokonalé uvolnění celého těla. Během této masážní techniky dochází k magické práci s pěti živly, které nás tvoří i obklopují, ale žádné čáry máry nečekejte. Jedná se o přirozenou součást našeho života. Rituální relaxační masáž vám může pomoci zbavit se všeho nepotřebného a umožnit nechat vstoupit do vašeho života něco nového, čistého, naplňujícího a krásného.

Relaxační masáž se provádí na celé zadní části těla u klienta ležícího na břiše, tedy nejde jen o relaxační masáž zad, ale i rukou a nohou a hlavy. Masáž má svou posloupnost, navozuje příjemné uvolnění a patřičnou harmonii a rovnováhu. Je velmi oblíbená a vyhledávaná, ale nechejte si ji provést pouze od opravdového profesionála, který má s Rituálem pěti elementů zkušenosti. A jak je to s jednotlivými živly?

Masáž pomocí magie živlů

Všichni známe čtyři základní živly – oheň, vodu, zemi a vzduch. Existuje ale také pátý element, kterým je éter neboli akáša, který představuje všechno to, co nás přesahuje. Každý živel má svůj symbolický význam a prolíná se všemi oblastmi našeho života. Proto je tato masáž nesmírně účinná a magická. Je třeba si při prováděném rituálu všechny živly nějak zpřítomnit, a proto terapeut používá takové pomůcky, které k daným živlům náleží.

wellness-285590_1280Masáž Rituál pěti elementů pracuje se základními živly

Při provádění masáže zasvěcené elementu země terapeut pracuje s klientem přes pokrývku a jedná se o tlakovou masáž připomínající tíhu země. Při rituálu elementu vody masér provádí jemné tahy, které připomínají vlny na moři. A  aby pokožka krásně klouzala, používá se k tomuto účelu kokosový olej. Rituál elementu vzduchu náleží masáži vlasové pokožky hlavy. Oheň nám zase připomíná masáž horkými lávovými kameny. Ovšem tato masáž se nesmí provádět u těhotných žen a osob s onemocněním srdce, vysokým krevním tlakem nebo s nějakým zánětem v těle, protože dochází k silnému prohřátí organismu. Závěrečná masáž je zasvěcena elementu éteru – dochází při ní k uvolnění a k hluboké relaxaci pomocí jemných doteků a přenosu energie prány.

Rituál pěti elementů pomáhá léčit a řešit vaše niterné problémy. Pokud se už delší dobu necítíte ve své kůži, vyzkoušejte tuto blahodárnou masáž – může vám pomoci navrátit vaši ztracenou rovnováhu.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

RIGENFORTE kapsle pro růst vlasů 30ks

Doplněk stravy na vlasy, výživu pokožky a nehty s Biotinaxem, vitamíny,…

Cena: 172 Kč  212 Kč 

Glycerin čistý přírodní 150ml Ayumi

100% čistá a přírodní hydratace těla Kožní výhody glycerinu: hluboce…

Cena: 180 Kč  239 Kč 

Mýdlo Visaka 75g

Ájurvédské bylinné mýdlo Svěží pocit po umytí, příjemná limetková…

Cena: 49 Kč  59 Kč 

Nákupní taška ENVIROSAX® Havana

Ekologická nákupní taška vyznačující se kvalitou zpracování a nádherným…

Cena: 149 Kč  229 Kč 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte