Hlavička

Wellness pro ženy – dopřejte si famózní dámskou jízdu!

 friends-posing-with-bathrobe-spa_23-2148206174Dopřejte si s kamarádkami božský wellness pro ženy.

Každá žena si čas od času zaslouží být hýčkána. Wellness pro ženy to dokáže náležitě splnit. Vezměte své nejlepší kamarádky a vyrazte na dobrodružnou cestu za zklidněním, relaxací a pohodou.

Naše země je překrásná a naskýtá se celá řada možností, kam si zajet za regenerací. Wellness pro ženy lze vyzkoušet jak v klasických lázeňských městech, tak i ve zcela nevšedním prostředí.

Wellness pro ženy: Lázeňské pohlazení v Karlových Varech

Pokud zatoužíte po luxusu v lázeňském prostředí, pak tohle dokáže jednoznačně splnit proslulé lázeňské město Karlovy Vary. Wellness pro ženy zde nabízí krásný čtyřhvězdičkový hotel Green Paradise. Jak sám název napovídá, zde se budete cítit jako v opravdovém ráji. V blízkosti hotelu se totiž nachází blahodárná příroda v podobě nádherného lesoparku. Na kolonádu to budete mít opravdu kousek, pouhé tři kilometry pěší chůzí. Pobyt je zde nyní doslova za hubičku. Za dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji zaplatíte pouze 2 995 korun na osobu. V částce je zahrnuté ubytování na dvě noci, včetně snídaně a večeře. Na recepci vás bude nejspíš čekat i welcome drink. Z blahodárných procedur si zde dopřejete v rámci pobytu příjemné kosmetické ošetření pleti, aromatickou perličkovou lázeň, detoxikační bahenní zábal a aromatickou masáž vonnými oleji. Balíček je opravdu nabitý až k prasknutí. S kamarádkami se tedy nudit rozhodně nebudete a do domovů budete odjíždět odpočinuté.

Wellness pro ženy: Harmonie uprostřed horské přírody

Jste snad milovnice horské turistiky? Pak je skvělý wellness pro ženy ve Špindlerově mlýně, který poskytne nejen pohodový odpočinek, ale i možnost vypravit se na túry do nádherné přírody. Krkonoše váš zkrátka uchvátí. Pakliže se rozhodnete zajet s kamarádkami do Špindlerova mlýna, zavítejte do Hotelu Praha, z kterého budete mít fenomenální výhled do okolí. Hotel je momentálně krásně zrekonstruovaný a nabízí celou řadu pestrých wellness balíčků. Velice zajímavý je například ten antistresový. V zázemí čtyř hvězd si užijete tři noci s pestrou polopenzí, neomezeným vstupem do SPA Relax centra, kde je možné absolvovat finskou a bylinkovou saunu a zaplavat si v bazénu, dále relaxační koupel, nebo antistresovou masáž. Balíček je nabízen hlavně párům, ale i kamarádky si jej náležitě užijí. Za celý pobyt dáte cca 3 995 korun na osobu. Přidanou hodnotou je i to, že v sousedství Hotelu Praha sídlí proslulý music bar Silver rock, kde se s přítelkyněmi můžete také náležitě pobavit tancem a dobrou hudbou.

 zámek ledniceWellness pro ženy v městě Lednice umožní poznávání úžasných místních památek.

Wellness pro ženy: Dámská jízda v lázních Lednice

Dokonalý zážitek vám poskytne město Lednice, které je přímo rájem pro ty, kteří rádi poznávají historické památky, těch je tu totiž požehnaně. V samém centru města vás přivítá perfektní čtyřhvězdičkový hotel Spa resort lázně Lednice, který vám nabídne nezapomenutelnou dámskou jízdu. Tady si to zaručeně s kamarádkami naplno užijete. Navštívit můžete jen pár kroků vzdálený Lednicko-Valtický areál. Tento nádherný romantický komplex o rozloze 300 kilometrů čtverečních je prostě dechberoucí. Wellness pro ženy v hotelu Spa resort lázně Lednice se nabízí během léta za necelých 5 000 korun na osobu. V ceně je zahrnutá polopenze, ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji, lymfodrenáž, koupel s rašelinovým extraktem, jodová mořská koupel, neomezený vstup do bazénu a privátní infrasauna s ochlazovnou. A pakliže máte s kamarádkami rády víno, zavítat můžete třeba i do Valtic, proslulého vinařského ráje, kde je možné absolvovat vinnou degustaci. Pobyt v tomto úžasném kraji je ideální pro ženy, které si chtějí odpočinout v krásném prostředí a být hýčkány jako princezny.

Autor článku: Iveta Berezkinová


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte