Vylepšené gel laky pro krásné nehty – jednodušeji a rychleji, než kdy dřív

Fotolia_58998039_XSNLAC One step gel laky a PEEL OFF gel lakyKlasické gel laky dnes už nahrazují jejich vylepšení kolegové - NLAC One step gel laky a PEEL OFF gel laky, které na rozdíl od jejich předchůdců vypadají mnohem přirozeněji a lépe se odstraňují. Usnadněte si práci a ušetřete čas s vylepšenými gel laky!

 

NLAC One Step gel lak

Jak už název napovídá, jedná se o jednokrokový gel lak. Ten nabízí nejrychlejší řešení úpravy nehtů, dokonce rychlejší, než klasické lakování laky na nehty. A ve výsledku vypadá jak klasický lak, je velmi lesklý a lehký, vydrží ale mnohem déle.

Aplikace je velmi jednoduchá. Na odmaštěný nehet nanesete tenkou vrstvu NLACu a vytvrdíte v UV nebo LED lampě. A tím je hotovo, už žádné stírání výpotků! Odstraňuje se pak stejně jako klasický gel lak odmočením kosmetickým acetonem nebo jiným acetonovým odlakovačem.

Fotolia_50803329_XSNa odmaštěný nehet nanesete tenkou vrstvu NLACu a vytvrdíte v UV nebo LED lampě.

PEEL OFF gel lak

Peel off = sloupávací. Co to znamená? Nehtem, pomerančovým dřívkem, či pusherem zajedete pod gel lak a sloupnete ho, odstranění tak trvá pouhou minutku. Aplikace je delší než u NLACu, ale odstranění zase mnohem rychlejší. Tento výrobek doporučujeme na kvalitní a zdravé nehty, kdy odstranění dělá problémy.

Modeláž nehtů Peel offem je stejná jako u gel laku. Nanesete první vrstvu Base/Top na ničím neupravený nehet (případně můžete odmastit), vytvrdíte v UV nebo LED lampě, poté nanesete barevný Peel off gel lak, vytvrdíte a opět přetřete poslední vrstvou, která je stejná jako první, následně vytvrdíte. Pak jen setřete výpotek a je hotovo.

Tip: Pokud chcete začít používat NLAC a bojíte se vysušování nehtů při odstraňování, vyzkoušejte Soak off remover s lanolinem, který přirozeně vyživuje nehty při odstraňování.

Podrobnosti o postupech, rady, návody a bližší informace o zboží naleznete na stránkách www.eshop-nehty.cz. Najdete zde také nabídku pomůcek a pomocných tekutin.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 3220x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Krém na ruce ALOE VERA 75ml ESI

Krém na ruce na suchou a popraskanou kůži z řady ALOEdermal ESI Dermokosmetika…

Cena: 181 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte