Vtipná přání na Silvestra pro vaše blízké – 20 tipů

přání na silvestraPřání na Silvestra - 20x jinak.

Rádi svou rodinu a kamarády obdarováváte přáními ke svátkům, Vánocům či k Novému roku? Vybrali jsme pro vás vtipná přání na Silvestra, která můžete poslat ve zprávě a rozesmát tak svoje nejbližší. Tak do dna!

Podívejte se také na silvestrovské a novoroční zvyky, které jsou a byly běžné v České republice. A co když to na Silvestra trochu přeženete? Pak se podívejte, jak vyzrát na kocovinu

Vtipná přání na Silvestra

 1. Opět se sešel rok s rokem. Ten nový je vidět už pouhým okem, starý odchází svinským krokem. Co do nového si přát? Abychom měli co žrát a kde spát!

 1. Šťastný a úspěšný nový rok nepopřál by vám jenom cvok, a tak i my přání posíláme, samo sebou, rádi vás máme. Šťastný nový rok 2019!

 1. Nepij už tolik, vidíš dvakrát tolik!

 1. Hodně štěstí do roku 2017, teda 2018 nebo 2019? Měj krásný silvestrovský večer jako já!

 1. Než se zraním otvírákem, než se zpiju bavorákem, za střízliva píšu zprávy - hodně štěstí, lásky, zdraví. Vše nejlepší do nového roku přeje...

 1. To jsem z toho jelen, dneska je první leden! Tak do toho nového roku přeju vám štěstí trochu a zdraví opravdu moc, klidně usínejte každou noc.

 1. Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav, takový ti přeju stav. Vidím to vše černě, budu na tom stejně.

 1. Silvestr je pěkná dřina, to zas bude kocovina. Už to vidím, tak jak vloni, jak mě moja z vany loví. Po náročné oslavě ustlal jsem si ve vaně. Letos proto nepiju, Nový rok si užiju. Šťastný nový rok 2019

 1. Na sněhové vločce s ozvěnou půlnočních zvonů posílám přání plné štěstí, úspěchu a lásky. Šťastný nový rok!

 1. Posílám Vám SMS, opijte se ještě dnes! Zdraví, štěstí, dobrý mok, ať je šťastný Nový rok.

 1. Rachejtle a prskavky vletěly k nám do chatky. Silvestra jsme slavili, hrozně se tím bavili. Nikdo při tom neměl úraz ani žádný šok, v klídečku jsme přivítali štastný Nový rok. Šťastný nový rok i Vám!

 1. Neboj se popíjet, neboj se přejídat, po Novém roce budeš jen vzpomínat. Silvestr užij si jak prase v žitě, po něm nám zůstanou jen holé ři**. A vyšší daně. PF 2019

 1. Nový rok se kvapem blíží, dejme bíra, dva, tři, čtyři. Každý z nás to přeci tuší, zapít se to řádně musí!

 1. Na Silvestra do půlnoci mějte pití ve své moci, mnoho vtipu pro zasmání, plno přátel na potkání, v novém roce plný ranec zdraví štěstí, úspěchu, žádnou, nemoc či jinou, neplechu, v každou další hodinu mějte kolem sebe šťastnou rodinu.

 1. Pozvěte si přátele, hlavně kopy veselé. Ať Silvestra oslavíte, pořádně si zapaříte. Pivo, víno, kofolu a tanečky na stolu. Cestou domů pevný krok a pak šťastný Nový rok.

 1. Silvestr se musí slavit pěkně tvrdě, zvesela, aby o tom na druhý den také játra věděla. Čím víc budete na Silvestra pařit, tím víc se Vám bude v novém roce dařit. Krásný Silvestr a Nový rok.

 1. Přes hory a černý les letí zpráva SMS, letí s přáním tobě k novoroční době, hodně peněz, žádný stres, lásku, štěstí, radost, sex ti peřeje ...

 1. Na každého Silváče schovávám si lahváče, už jich rovnou stovku mít budu, zvu vás všechny k sobě domu!

 1. Alkohol je náš největší nepřítel, ale na Silvestra se člověk musí smířit i se svým největším nepřítelem. Šťastný nový rok 2019!

 1. Můj táta je v balíku, mám Silvestry v malíku, zvu vás všechny na pivo, aby se to zapilo!


Stáhnout v PDF

Přečteno: 7253x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte