V lékárně U milosrdného Samaritána v Lanškrouně vám odborně poradí

PR článek

lékárna u milosrdného samaritána

Hledáte spolehlivou lékárnu, kde vám ochotně a odborně poradí a najdete v ní to, co hledáte? Lékárna U milosrdného Samaritána Lanškroun je zdravotnickým zařízením s dlouhou tradicí a ve svých radách a doporučeních pro své klienty vždy vychází z posledních poznatků v oboru. Ve svém sortimentu lékárna nabízí nejen výdej léků na předpis, ale také volně prodejná léčiva.

Lékárna s bohatou historií

Ne vždy je za vším třeba hledat ženu. Za významnou historií lékárny U milosrdného Samaritána stojí muž, a sice Christian Polykarp Erxleben, který se narodil v Parensenu v roce 1765. Od svých patnácti let se zajímal o lékárenství a mimo to byl také významným a nadaným chemikem. Lékárnu U milosrdného Samaritána otevřel v Lanškrouně v roce 1795. Po jeho smrti v roce 1831 převzal lékárnu jeho syn Emil. V roce 1886 se vedení lékárny ujal Emilův synovec Eduard Norbert, který lékárnu přemístil do nových prostor, kde zůstala až dodnes. Interiér i exteriér prošel za ta léta řadou změn, avšak cíl zůstává stejný – být tu pro klienty.

lékárna lanškroun

Široký sortiment pro každého

Kromě volně prodejných léků, i těch na předpis, a zdravotnických pomůcek můžete v lékárně koupit řadu doplňků stravy a vitaminů, které vám pomůžou nemocem a zdravotním komplikacím předcházet. Lékárna v Lanškrouně nabízí také bylinné čaje nebo homeopatika, s jejichž vhodným výběrem vám ochotně poradí personál. Krása a zdraví spolu souvisí, proto pokud o sebe chcete správně pečovat a dopřát svému tělu tu nejlepší péči nejen zevnitř, ale také zvenčí, vyberte si z rozsáhlé nabídky lékárenské kosmetiky. Ať už máte pleť problematickou, citlivou, suchou nebo chcete předejít stárnutí, to pravé pro vás najdete. V nabídce nechybí ani produkty pro nejmenší a pro jejich maminky, stejně tak jako kvalitní solární kosmetika a prostředky na opalování.

www.lekarnausamaritana.cz


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte