Tridoshik olej 1l EV

tridoshik olej
Cena: 890  

Masážní olej ze 14 bylin v sezamovém a levandulovém oleji

Detail

Vyvážený harmonický bylinný masážní olej podle staré ájurvédské receptury na všechny druhy olejových masáží a vhodný pro všechny konstituční typy tzv.„ dóši“.

Ze 14ti bylin je 8 extraktů. Olej je velice intenzivní a není parfemovaný. Převládá vůně sezamu.

Obsah: 1 l

Instrukce

Podle potřeby nanášejte na kůži a jemně vmasírujte. Lze použít na celé tělo nebo jen na určité místo na pokožce. Lze nanášet i na nehty. Vhodné i přidávat do koupele. Jen pro zevní použití.

Ingredience

Withania somnifera root extr (Withania somnifera root extr), Eclipta alba extract (Eclipta alba extract), Bacopa monniera whole part (Bacopa monniera whole part), Ocimum sanctum whole part (Ocimum sanctum whole part), Plumbago zeylanica whole part (Olověnec cejlónský), Sida cordifolia (Vlákeň srdcolistá), Azadirachta indica bark extr. (Azadirachta indica bark extr.), Boerhaavia diffusa whole part (Berhávie rozkladitá), Acorus calamus (Puškvorec obecný), Tinospora cordifolia stem extr (Chebule srdčitá), Asparagus racemosus root extr (Asparagus racemosus root extr), Eucalyptus globulus leaf extr (Blahovičník kulatoplodý), Rubia cordifolia stem extrakt (Mořena srdčitá), Lavendula andustifolia oil (Lavendula andustifolia oil), Sesamum indicum seed oil (Sesamum indicum seed oil)

Měrná cena: 1l/890 Kč
Výrobce/Distributor v ČR: Eccevita s.r.o., IČO: 26491486


Kategorie: Produkty, Ájurvédské bylinyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte