Tridoshik olej 100ml EV

tridoshikcaje_ev_drfrej_0000_tridoshic_ctverec_foto
Cena: 139  

Ájurvédský bylinný olej podle staré originální receptury pro všechny tři dóši.

Vyvážený harmonický bylinný masážní olej podle ájurvédské receptury na všechny druhy olejových masáží vhodný pro všechny konstituční typy.

Podle potřeby nanášejte na kuži a jemně vmasírujte. Lze použít na celé tělo nebo jen na určité místo na pokožce. Lze nanášet i na nehty. Vhodné i přidávat do koupele. Jen pro zevní použití.

Země původu: Indie

Obsah: 100 ml

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika

Ingredients: Withania Somnifera Root ext., Eclipta Prostrata Ext., Bacopa Monnieri Ext., Ocimum Sanctum ext., Plumbago Zeylanica Ext., Sida Cordifolia Root Ext., Azadirachta Indica Bark Ext., Boerhaavia Diffusa Ext., Acorus Calamus Rhizome Ext., Tinospora Cordifolia stem Ext., Asparagus Racemosus Root Ext., Eukalyptus Gloulus Leaf Ext., Rubia Cordifolia Stem Ext., Levandula Angustifolia Oil, Sesamum Indicum Seed Oil.

Spotřebujte do 12 měsíců po otevření.

Výrobce/Distributor v ČR: Ecce Vita s.r.o., Nad Závěrkou 3434/7, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha. IČO: 26491486, DIČ: CZ26491486
Měrná cena: 100ml


Kategorie: Oleje, masti, balzámyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte