Těšíte se na sebe?

Chcete, aby se váš partner těšil na to, až vás uvidí? Aby se rád vracel z práce za vámi domů? Aby se mu při setkání s vámi zlepšila nálada?objetíobjetí

Jaké to bylo na začátku?

Možná si vzpomenete na začátky „chození“ s vaším partnerem. Byli jste zamilovaní a celí nervózní z toho, až ho uvidíte. Měli jste nepříjemný pocit kolem žaludku a zároveň jste se nemohli dočkat. Pak přišel a vy jste měli oči jenom pro něj, všechno kolem zmizelo. Byli jste pyšní, že si vybral právě vás. Když jste se neviděli, byly to ty nejdelší chvíle ve vašem životě.

Měli byste cítit radost

Je pochopitelné, že po pár měsících či letech společného vztahu už to nebude stejné jako tenkrát. Podivné chvění kolem žaludku zmizelo, už se dobře znáte a jste si sebou navzájem jistí. Sice už se celí neroztřesete hned, jak ho uvidíte, měli byste ale cítit radost. Měli byste se těšit, až se vrátí z práce nebo ze služební cesty. Když ho uvidíte, měla by se vám zvednout nálada. Pokud chcete, aby se i váš partner těšil na vás, dejte mu k tomu důvod.

Přivítání je důležité!

Přivítejte ho láskyplně a vřele. Obejměte ho a polibte. Nezasypte ho hned svými problémy, nejdříve se zeptejte, jak se měl on. Měl by u vás cítit pohodu, klid, bezpečí. Buďte pro něj ztělesněním těchto vlastností. Je to velmi příjemný pocit, žít s vědomím, že se na vás ten druhý těší. Že pouhou svou přítomností zlepšíte druhému náladu. Zkuste tedy partnera opravdu vřele a s láskou uvítat. Není to nic, co byste se museli dlouho učit,  je to jednoduché a prosté, tak proč to nezkusit již dnes? :-)


Stáhnout v PDF

Přečteno: 7800x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte