Středa 6.1.2010

Měsíc vstoupil v 05:58h  do znamení Vah, je v ubývající fázi. Ve dnech Vah můžeme cítit především kyčle, měchýř a ledviny. V těchto dnech je snadné dostat zánět močového měchýře a ledvin. Dbejte především na to, abyste oblast měchýře a ledvin drželi v teple.

Fáze Měsíce: ubývající
Lunární den: 22
Živel: vzduch
Kvalita dne: vzdušný, světlý
Živná kvalita: tuk
Ovlivňuje orgány: kyčle, ledviny, měchýř
Systém: systém žláz
Část rostliny: květ
Síla: klesající
Zbarvení dne: Vládne umělecký fenomén, ale také nerozhodnost. Jemný smysl pro takt, bez kousavosti. Kývání až do rovnováhy.

22.lunární den je dnem magie. Přes ni získáváme moudrost a skryté informace. Jakékoliv věštění vám dnes půjde neobvykle lehce a bude  silné a hluboké. Můžete zkusit automatickou kresbu. Všímejte si věcí a symbolů kolem sebe, možná se vám také chtějí něco říct. Špatné obrazy a věci, které se vám nelíbí, nebo z nich nemáte dobrý pocit, odneste z domu. Pozor na prudké ohýbání, ať se vám nezablokuje bederní páteř.

ZDRAVÍ
Ve dnech Vah můžeme cítit především kyčle, měchýř a ledviny. V těchto dnech je snadné dostat zánět močového měchýře a ledvin. Dbejte především na to, abyste oblast měchýře a ledvin drželi v teple. Sezení na kamenech nebo venku je teď jed. Dobré je odpoledne mezi 15. a 17. hodinou hodně pít, aby se měchýř a ledviny dobře protáhly. Velmi dobře teď dělá i gymnastika zaměřená na kyčelní oblast. Tento den má nejlepší tukové a olejové kvality, zásobuje systém žláz.

ZAHRADA
Dny Vah jsou dny květu s ubývající silou. Je to neutrální znamení, skoro pro žádnou práci na zahradě není tento den zvlášť nepříznivý ani zvlášť příznivý, ale nic nepokazíme, když dodatečně pohnojíme ty pokojové rostliny, které nechtějí pěkně kvést.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte