Stévie místo cukru

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Já teda místo stévie raději používám agávový nebo někdy také datlový sirup - podle toho, co zrovna "vařím", tedy ochucuji. Stévie místo cukru mi moc nesedla. Dobré ale je, že už se dnes docela rozšiřuje, že bílý cukr tedy není nic moc.

Ahoj!
Stévii jsem samotnou ještě nezkoušela ale ve zdravé výživě jsem objevila čokoládu kde je stévie místo cukru a ta chutná moc dobře. Kdybych to nevěděla ani mě to nenapadne že to není klasická mléčná čokoláda.
Pro nás co chceme zhubnout pár kilo… celý příspěvek

Stévie místo cukru je dobrá náhrada, chutná mi. Ale nepoužívám ji do všeho, občas si dám i klasický cukr či med, hlavně do pečení - jak se říká, všeho s mírou. Ani ten cukr občas neuškodí, ale díky tomu že stévii místo cukru používám tak v polovině sladkých jídel jsem zhubla 4 kila.

Stévie sladká určitě je, ale mně ta chuť tolik nesedí. Asi jsem si moc navykla na "plnou" chuť sladkých jídel a když tam je stévie místo cukru, připadá mi to takové "ošizené". Sladím tedy hlavně medem, datlovým sirupem, agáve sirupem, a když už… celý příspěvek

Stévii používám každý den :o)
Do kávy, do čaje. Do moučníků, do jogurtu či tvarohu. Nebo také do pudingu, domácích palačinek. Do všech sladkých pokrmů - stévie místo cukru slouží dobře.
A pachuť nijak necítím. Moučníky jsem dávala i rodině či… celý příspěvek

Ahoj Petro,
stévii jsem si koupila ve zdravé výživě, osladila si tím tvaroh a bylo to STRAŠNĚ HNUSNÝ, nedalo se to jíst a letělo to do koše. Řekla jsem si, že už nikdy stévii nikam nedám a sladit tím nebudu.
Pak jsem ale byla u kamarádky, která má cukrovku (stévie pro diabetiky cukr nahrazuje), a ta upekla zdravou buchtu slazenou stévií - a byla to… celý příspěvek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat - máte někdo zkušenosti se stévií? Zajímalo by mě, jestli se dá používat stévie místo cukru zcela běžně?

Chtěla bych zkubnout pár kilo, ale sladké miluji....
Vím, že je stévie sladká, ale bojím se, jestli nemá nějakou… celý příspěvek

Můžete napsat značky které vám osobně ne/chutnaly. Děkuji

… všechny příspěvky

Přečteno: 2317x

 


 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte