Sobota 9.1.2010

Měsíc prochází znamením Štíra, je v ubývající fázi. Žádné znamení Zvěrokruhu nepůsobí tak silně na pohlavní orgány jako Štír. Preventivní sedací koupele s řebříčkem lékařským teď mohou pomoci při leckterých ženských potížích.

Energie dne
„Příležitosti jsou vzácné a čas je ostrý meč“. Je těžké něco uznat. Síla proniká do hlubin, vrtá a pátrá. Láká všechno temné.

Symbolem 24.lunárního dne je Medvěd a bůh Šiva.  Tomuto dni vládne mužská energie. Bortí se staré a vzniká nové. Můžete cítit bezvýchodnost, je nutné s ní bojovat a nenechat se jí ovládnout. Vždy existuje cesta. Dnes nezačínejte nic nového, výsledek by se později mohl zvrtnout ve váš neprospěch. Dnešní den má velmi silnou energii, je proto dobré ji využít např.v náročném fyzickém cvičení, tvorbě nebo pro léčbu nemocí šamanskými praktikami. Dnes je také dobré zahájit stavbu domu.

ZDRAVÍ
Žádné znamení Zvěrokruhu nepůsobí tak silně na pohlavní orgány jako Štír. Preventivní sedací koupele s řebříčkem lékařským teď mohou pomoci při leckterých ženských potížích.

Budoucí matky by se měly chránit před každou námahou.

ZAHRADA
Dny Štíra jsou dny květu s klesající silou. Velmi příznivé jsou pro setí, sázení a také sklízení a sušení všech druhů léčivých bylin, sázení a setí listové zeleniny, pokud je vhodné počasí do skleníku, zalévání pokojových a balkónových rostlin a hnojení květin.

Tento den nepřeje průklestu ovocných stromů a keřů a kácení stromů.

Ve zkratce:

Fáze Měsíce: ubývající

Lunární den: 24

Živel: voda

Kvalita dne: mokrý

Živná kvalita: uhlohydráty

Ovlivňuje orgány: pohlavní orgány, močovod

Systém: nervový systém

Část rostliny: list

Síla: klesající


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte