Sobota 16.1.2010

Měsíc putuje ve Vodnáři, který ovlivňuje bérce, žíly a kotníky. Fáze Měsíce je přibývající.  Vyhněte se delšímu stání, mohly by vám se tvořit křečové žíly.

Energie dne:

Duch dělá přemety, intuitivním myšlenkám se dostává sluchu. Pouta, ani domnělá, nejsou trpěna.

Lunární den s číslem 2 je dobré využít pro očistu těla formou půstu a lázně nebo sauny. Tělo nám dává signály o našich postojích a myšlenkách. Pokud se nám z někoho nebo z něčeho „dělá zle“, znamená to, že nám škodí. Dnes můžete obdržet důležitou informaci, která vás bude provázet celý měsíc. Rozlišujte, co skutečně potřebujete a co ne.

ZDRAVÍ

Vodnář působí na bérce a kotníky. Záněty žil nejsou ve dnech Vodnáře žádnou zvláštností. Teď je načase potírat bérce mastí dobrou pro žíly a pokládat nohy nahoru. Kdo má sklon ke křečovým žilám, měl by se v těchto dnech vyhnout delšímu stání, obyčejná procházka po městě se může ve Vodnáři stát zlým snem. Ve dnech Vodnáře mívají taxikáři víc práce.Ve dnech Vodnáře by se neměly provádět operace křečových žil.

Tento den má nejlepší tukové a olejové kvality, zásobuje systém žláz.

ZAHRADA

Dny Vodnáře jsou dny květu se stoupající silou.

Nejsou to však příliš vhodné dny pro práce na zahradě, je dobré omezit se na nejnutnější.

Vodnář je na zahradě, na poli a v lese spíš neplodným znamením, ale můžete dodatečně pohnojit pokojové květiny, které nechtějí pěkně kvést. Určitě dnes nepřesazujte rostliny.

Ve zkratce:
Měsíc ve znamení: Vodnář
Fáze Měsíce: přibývající
Lunární den: 2
Východ Měsíce: 08:21
Západ Měsíce: 17:53
Živel: vzduch
Kvalita dne: vzdušný, světlý
Živná kvalita: tuk
Ovlivňuje orgány: bérce, žíly
Systém: systém žláz
Část rostliny: květ
Síla: stoupající


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte