Relaxační víkendy pro ženy s péčí o pleť, tělo i mysl

Ženská energieŽenská energie je silná a úžasná, využijte ji.Kosmetika, masáže, manikúra, pedikúra, procedury z oblasti wellness pro ženy či semináře zaměřené na probuzení ženské energie. Takové, ale i další zážitky by si měla čas od času dopřát každá dáma. Relaxování, péče o pleť a duševní očista patří v dnešní době k neodmyslitelným součástem života zdravé ženy. Díky shonu a tlaku, který na nás denně působí, vzniká spousta chorob způsobených stresem a dalšími nežádoucími vlivy, které nám znepříjemňují život. Bojujte s těmito tichými zabijáky účinně a radujte se z krásného a zdravého organismu.

Wellness pro ženy – obnova krásy a zdraví těla i duše

Jedním ze způsobů, jak bojovat proti každodennímu stresu, je pořádný odpočinek. Wellness pro ženy nabízí přesně takový relax každé dámě, která chce uniknout kolotoči všedního dne a alespoň na chvíli se věnovat sama sobě. Wellness procedury jsou známé a oblíbené nejen díky tomu, že jsou pro člověka velmi příjemné, ale i díky blahodárným účinkům na lidský organismus, zdraví a v neposlední řadě na duševní pohodu.

Dopřejte si kvalitní péči o pleť, vlasy i tělo

Kosmetika je běžnou součástí každé moderní ženy. Kvalitní péče o pleť je v dnešní době totiž nezbytná, jelikož na nás působí řada nepříznivých vnějších vlivů z okolního, ne příliš čistého prostředí. Abychom měli zdravou pleť, vlasy či nehty, je proto nutné o ně pečovat. Základem je samozřejmě správná strava a dostatek vitamínů i minerálů. Nezbytným doplňkem jsou však také procedury jako odborná kosmetika, manikúra, pedikúra či návštěva profesionálního kadeřníka. Odborníci nejlépe poznají, co přesně právě vaše pleť, vlasy či nehty potřebují. Odevzdejte se do jejich péče a užijte si další formu relaxu, která navíc bude mít i viditelné účinky na vaši krásu.

Ženská energie se obnoví díky meditaci, pomohou i relaxační masáže

Pokud dáváte přednost spíše duševní formě odpočinku, jsou pro vás jako stvořena meditační cvičení či aktivity vhodné pro lepší sebepoznávání. K uvolnění organismu a zlepšení psychického stavu však pomáhají také masáže, díky kterým se z těla mohou odplavit nežádoucí látky a stres. Masáž je zároveň jedním z nejúčinnějších způsobů odpočinku a regenerace, kterou skutečně okamžitě pocítíte. Ženská energie je silná a úžasná, využijte ji.

Relaxační víkendyRelaxování, péče o pleť a duševní očista patří k neodmyslitelným součástem života zdravé ženy.

Relaxační víkend pro ženy může být i vhodným dárkem

Přemýšlíte, čím udělat skutečnou radost některé ženě ze svého okolí? Věnujte jí odpočinek, krásu a regeneraci. Dopřát jí můžete například prožitek z některé akce pořádané Relaxačním salonem Julie. Ten nabízí následující možnosti vyžití pro všechny dívky, ženy i dámy, které touží po kráse, odpočinku a duševní rovnováze:

  • Relaxační víkendy pro ženy: zdravotní cvičení, masáže, kosmetika, kadeřnice, manikúra, pedikúra, zajímavé přednášky, procházky přírodou
  • Beauty soboty: kosmetika, masáže, kadeřnice, pedikúra, manikúra, vše v jednom dni a pod jednou střechou
  • Semináře: zaměřené na probuzení ženské energie a sebepoznání - meditace, tantra, rozvoj osobnosti, astrologie, harmonizace vnitřních energií

Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Kokosové mýdlo Siddhalepa 60g

Ájurvédské ručně dělané mýdlo s kokosem pro vyživení pokožky…

Cena: 149 Kč

Shuya Health - Noční vložky 8ks

Vložky nové generace z čistě přírodních látek, rozložitelné Menstruační…

Cena: 98 Kč

AYUR OIL 24 MAHASIDDHARTHA 220ml

Ajurvédský bylinný tělový olej Ayuri oil 24 je osvěžující a posilující…

Cena: 490 Kč

MAHA NARAYANA olej 180ml

MAHA NARAYANA olej 180 ml, Link Naturals Products Masážní olej dle ájurvédské…

Cena: 399 Kč

Masážní olej DETOX - detoxikační 250ml…

Olej s gerániem a mátou pro každodenní masáž unavené pokožky Podporuje…

Cena: 503 Kč

Masážní olej MUSCLE - pro masáž svalů…

Olej na masáž svalů s rozmarýnem a zázvorem Masážní olej určený ke…

Cena: 346 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte