Příslušenství ke stínící technice zajistí tepelnou úsporu i snížení hluku

RoletyVyladěné rolety LOMAX se hodí ke každému domu

Moderní stínící technika je vybavena motorem, který umožňuje dálkové ovládání. Velkým trendem jsou instalace s napojením na centrální systém, který snadno naprogramujete a nastavíte automatické vytažení a spouštění rolet. Možnosti stínící techniky však ještě více rozšíříte, a to pomocí příslušenství, které ke svým výrobkům nabízí společnost Lomax.

Automatická regulace podle intenzity slunečního svitu

Chcete co nejvhodněji využít zautomatizovanou stínící techniku Lomax, vybavenou motorem? Pokud ji opatříte slunečním čidlem, přidáte celému systému možnost automatické regulace podle intenzity slunečního svitu. U rolet se sluneční čidla starají o vytažení rolet při východu slunce a u žaluzií zase upravují polohu lamel. Díky čidlu ušetříte peníze za klimatizování budovy a po návratu z práce budete mít doma příjemně i během horkých letních dní.

Větrné čidlo chrání okna i stínící techniku před poškozením

Stínící techniku Lomax opatřete také větrným čidlem, které ochrání okna i stínící techniku před poškozením při zhoršených povětrnostních podmínkách. Větrné čidlo rozpozná nepříznivý stav počasí a při silném větru zajistí zatažení rolet či vytažení žaluzií. Pokud používáte rolety, jejich zatažením ochráníte okna před případným poškozením. Stínící techniku neohrozí ani vichřice.

čidlaSluneční čidla mohou ovládat rolety i žaluzie

Proti hmyzu s integrovanou sítí

Mezi další příslušenství pro stínící techniku Lomax patří i integrovaná síť proti hmyzu. Jedná se o elegantní nezávislý systém, který zabrání vniknutí hmyzu do vnitřních prostor. Integrovaná síť je určena pro kombinaci s roletami. Má samostatné manuální ovládání. Podle potřeby se sami rozhodnete, stáhnete-li síť, rolety či obojí.

sítěIntegrované sítě proti hmyzu má vlastní ovládání

Zámek pro posílení ochranné funkce

Jednou z důležitých funkcí stahovacích rolet je ochrana soukromí a majetku. Pokud rolety vybavíte zámkem do spodní lišty, ochrannou funkci rolet tím výrazně posílíte. Rolety bez klíče nikdo nezvedne a neoprávněné vniknutí do objektu bude technicky i časově náročnější.


Ovladač na roletyRolety můžete snadno ovládat na dálku

Chcete-li rolety Lomax ovládat manuálně a nespoléhat se pouze na automatiku a elektrický pohon, pořiďte si navíjecí hřídelovou pružinu. Ta umožňuje mechanické otevírání a zavírání rolety. Příslušenství stínící techniky Lomax výrazně rozšiřuje její funkce a posiluje její vlastnosti. Využijte maximálního potenciálu vašich rolet či žaluzií, instalace příslušenství je rychlá a nenáročná.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte