Hlavička

Výchova dětí

Nedokážete si už poradit s nezvladatelným dítětem? Nebo naopak má váš potomek problémy se šikanou nebo náročnou školou? Nejste na to sami! Popište našim poradcům své problémy a rádi vám nabídnou řešení vašich nesnází s výchovou dětí.

Zároveň bychom vás rádi upozornili, abyste prosím pokládali pouze dotazy k tématu. Poradci se vám samozřejmě budou snažit reagovat na jakýkoliv dotaz, pokud však půjde o otázku naprosto mimo jejich specializaci, nebude možné ji zodpovědět.

Rozbalit všechny příspěvky

Vložte nový dotaz do tématu

Odesláním dotazu souhlasíte s pravidly diskuze.

Výchova dětí - Ing. Iva Vladíková

Dobrý den,
kdy je nejlepší doba dle lunárního kalendáře přestat s kojením?(chlapec 26 měsíců)
Děkuji

Výchova dětí

Dobrý den,prosila bych o radu.Mám 8let.syna od jeho 3let jsem rozvedená.S otcem dítěte se nedokážem dohodnout na výchově.Zároven mám podezření spíše vím,že ho psychicky týrá.Např.ho terorizuje,když mu syn nevolá,že mu sebere mobil,který dostal k Vánocům.Když nezavolá,tak ho neveme na výlet atd.je toho více.Syn se ho bojí a začíná lhát,děti ve škole kope a když si volají s otcem a vynadá mu,tak pak brečí a mluví syn o smrti a že v tomto světě nechce žít.Už si nevím rady s otcem dítěte,když ho tahle pořád trápí a zároven mu to ríkám at ho nechá být a nevydírá ho.Odpoví mi,at se mu nepletu do jeho výchovy.Tak kde jsme...nemyslí na jeho psychické trápení ale jen na sebe a ne na dítě..prosím o radu...kam se obrátit atd..

Dotazy pro jednotlivé poradce :

Výchova dětí - Marta Němečková

Výchova dětí - Ing. Iva Vladíková

Výchova dětí - Ing. Iva Vladíková

Dobrý den,
kdy je nejlepší doba dle lunárního kalendáře přestat s kojením?(chlapec 26 měsíců)
Děkuji


 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte