Hlavička

Marta Němečková

profil

nemeckova@poradnaspektrum.cz

+420 724 744 200

Poradenství a koučink v oblasti osobního rozvoje

Jmenuji se Marta Němečková a již více než 20 let se věnuji pomoci lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, něčeho se bojí, pochybují o sobě nebo o svých rozhodnutích, nevycházejí dobře s lidmi, nemají se rádi, mají problémy ve vztazích či v práci a celkově pociťují tzv. psychickou nouzi, což je stav, ve kterém si už neví s něčím rady. Pracuji formou osobního i profesního koučinku, poradenství a emoční terapie. Svou praxi provozuji v Brně, mé jméno si možná spojíte s Koučinkem Brno.

Mými častými klienty jsou lidé, kteří si nevěří, mají strach, obávají se budoucího života, hledají své sebevědomí, nenacházejí východisko ze vztahových či rodinných problémů, vypořádávají se se ztrátou blízké osoby, nebo jsou nespokojení se svým profesním životem či finanční situací.

Velmi často se ve své praxi setkávám s lidmi, kteří narážejí na stále stejné překážky či osoby, jež je brzdí v uskutečňování změn a prožívání smysluplného života. Vše má své příčiny, které většinou pramení z nás samotných. Pokud nezměníme sebe, nezmění se bohužel téměř nic ani v našem životě, i přestože se hodně snažíme a mnohdy i opakovaně o změny usilujeme. Mým posláním je odhalit příčiny, proč se klientům v životě stále opakují stejné situace, prožitky, zkušenosti, chyby a s nimi spojené negativní pocity, nasměrovat je k osobní změně, k novému způsobu myšlení a jednání, ukázat jim nové úhly pohledu, jež jejich životy opět nastartují a krok po kroku vrátí do pocitu naplnění a spokojenosti, což je přirozený stav, ve kterém se můžeme nacházet.

Rozbalit všechny příspěvky

Vložte nový dotaz do tématu

Odesláním dotazu souhlasíte s pravidly diskuze.

Marta Němečková

Dobry den kde sydlite v Brne jrsi muzu informaci uz nevim jak dal mohu se zeptat mam potvrzení od me doktorky jako návštěvu psychologovi muzu se zeptat to platí pojišťovna nebo ja osobne dekuji moc haman

Dotazy z jednotlivých témat :

Psychologie a osobní rozvoj

Psychologie a osobní rozvoj

Dobrý den, mám menší dotaz.. Půjde to zle vysvětlit, ale zkusim to. Už několik let se mi stává, že se v noci reálně vzbudím něco jako ve snu, v černé místnosti, a musím najít nějaké dveře, v realitě nějaký záchytný bod abych se z toho ‘snu’ dostala. Takže většinou se snažím najít v ložnici světlo, bohužel v tý tmě a té panice, zmatenosti si nedokážu uvědomit, že světlo mám po pravé ruce. Hledám ‘imaginární dveře’ abych je otevřela a bylo tak světlo, abych se z toho všeho probrala. Někdy, když dlouho nemohu najít světlo, zachytí mě už taková panika, že začnu brečet. Netuším co to je, někdo říká že jsou to lucidní sny, někdo mluví o spánkové paralýze, ale pořád to není ono. Nemohu přijit na ten správný název abych si o tom víc přečetla popř. o tom začla více komunikovat. Předem díky:)

Psychologie a osobní rozvoj

Dobrý den, Sofie,
odborný název Vám neřeknu, ale co se týká řešení, mám dobrou zkušenost s Bachovými květy (stručný popis, o co jde: https://mudr-urikova.com/clanek/9-bachovy-kvety), kde by bylo potřeba namíchat pro Vás individuální kombinaci. Občas se dá pomoct i pomocí čínské fytoterapie - v tomto případě například Úlitba mocnému vládci nebo Elixír nebeského císaře, pokud by seděly i další příznaky (najdete v http://tcmencyklopedie.cz/).
S pozdravem a přáním hezkého dne PU

… všechny příspěvky

Sex a vztahy

Sex a vztahy

Dobrý deň,

hodia sa k sebe osoby narodené v datumoch žena - 9.7.1989 a muž 20.2.1980 z dlhodobého pohľadu? Manželstvo, či deti.
Ďakujem.

Sex a vztahy

Dobrý den, s partnerem nyní řešíme datum naší svatby a stále se nemůžeme dohodnout. Partner se narodil 22.8. 1976 a já 5.8. 1979. V astrologii a numerologii se moc nevyznám a přesto mi z tohoto hlediska na datumu svatby velice záleží. Nejvhodnější by byl srpen nebo září 2020. Prosím o radu a nějaký návrh vhodného datumu pro naši svatbu. Velice děkuji předem Dáša

Sex a vztahy

Dobrý den,chci se zeptat jestli tento rok 2018 otěhotním děkuji s pozdravem Janoušková

Sex a vztahy

Dobrý den, jaké manželství čeká ženu nar. 8.4.1990 a muže nar, 21.8.1988? Vydrží nebo se rozvedou? Svatba je 1.9.2018 Děkuji

Sex a vztahy

Dobrý den, jaký vztah čeká dlouhodobě ženu nar. 8.4.1990 a muže nar. 21.8.1988 ? Mají šanci uspět v manželství?
Děkuji

Výchova dětí

Výchova dětí

Dobrý den,prosila bych o radu.Mám 8let.syna od jeho 3let jsem rozvedená.S otcem dítěte se nedokážem dohodnout na výchově.Zároven mám podezření spíše vím,že ho psychicky týrá.Např.ho terorizuje,když mu syn nevolá,že mu sebere mobil,který dostal k Vánocům.Když nezavolá,tak ho neveme na výlet atd.je toho více.Syn se ho bojí a začíná lhát,děti ve škole kope a když si volají s otcem a vynadá mu,tak pak brečí a mluví syn o smrti a že v tomto světě nechce žít.Už si nevím rady s otcem dítěte,když ho tahle pořád trápí a zároven mu to ríkám at ho nechá být a nevydírá ho.Odpoví mi,at se mu nepletu do jeho výchovy.Tak kde jsme...nemyslí na jeho psychické trápení ale jen na sebe a ne na dítě..prosím o radu...kam se obrátit atd..


 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte