Hlavička

Ing. Iva Vladíková

profil

iva2704@seznam.cz

Homeoterapie a alternativní medicína

Ing. Iva Vladíková používá Bachovy květové esence, které si dokážou výtečně poradit s mnoha nepříjemnými emočními stavy, jakými jsou například úzkost, strach, nejistota, podrážděnost, vyčerpání, smutek, žárlivost a mnoho dalších emocí, kterými téměř každý z nás v některých fázích života prochází. Bachovy esence dokáží výrazně ulevit od depresivních a jiných nepříjemných stavů a znovu obnovit duševní pohodu a vyrovnanost. Jelikož nemají žádné vedlejší účinky, jsou vhodné jak pro děti, těhotné matky i zvířata.

Další účinnou terapií, kterou Iva Vladíková pomáhá svým klientům, je homeoterapie. Homeoterapie vychází z klasické homeopatie a dokáže člověku pomoci překonat i dlouhodobé problémy, někdy i problémy celoživotní či hluboko usazené. Můžete se přesvědčit sami, jak harmonizace psychiky dokáže významně posunout celkový zdravotní stav člověka směrem k uzdravení.

Iva Vladíková hledá vždy pro klienta tu nejvhodnější cestu, která bude vyhovovat právě jemu. Klade důraz na individuální přístup ke klientům a ve společném dialogu a vcítění hledá nejefektivnější způsob, jakým může v ten okamžik nejlépe pomoci.

Rozbalit všechny příspěvky

Vložte nový dotaz do tématu

Odesláním dotazu souhlasíte s pravidly diskuze.

Ing. Iva Vladíková

Dobrý den, trápí mne žlučníkové kameny. Od souseda léčitele mám starý recept na vyplavení pomocí nahřívání žlučníku a po půlhodině 3x vypít 1dl olivového oleje a 3x šťávu z 1 citronu. Jaký je Váš názor?
Děkuji Eva Zichová

Ing. Iva Vladíková

Dobrý den. Přenáším 5 dnem. Nechci na vyvolávačku. Můžu použít eukalyptus do aromalampy k vyvolání porodu? Díky Bára

Ing. Iva Vladíková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda byste mi doporučila nějaká homeopatika na zlepšení činnosti jater a žlučníku. Jsem ve 24 týdnu těhotenství a bohužel mi zjistili zvýšené jaterní hodnoty, na žlučové ještě čekám. Bohužel to není dobré ani pro mě ani pro mimčo, mám nasazené podpůrné přípravky Essential a Ursosan a také dietu. Problém je v tom, že recepty pro dietu víceméně obsahují maso a to bohužel od 10 týdne nemohu ani vidět natož sníst.
Prosím o radu. Moc děkuji a přeji hezký den

Ing. Iva Vladíková

Dobrý den,
pokud jde o homeopatika na podporu jaterní činnosti, není možné předepsat něco bez osobní konzultace. Homeopatik, která mají vliv na játra, je více a vybrat dobře je možné jen na základě dalších symptomů a celkového naladění. Na dálku bez osobního setkání by to byla jen metoda pokus omyl. Pokud budete chtít, můžete mne, nebo jiného homeopata ve Vašem okolí navštívit.
S pozdravem a přáním všeho dobrého
Ing. Iva Vladíková.

Ing. Iva Vladíková

Dobry den.prosim vas nedavno sem prodelala zanet slinivky a mam žlučníkové kameny.mam napsane jake potraviny smím a nesmím ale nemám tam napsane vse.nevim jestli můžu jahody nebo aepon polevku z bujónu kdyz nesmim vyvar.a jeste jestli můžu listové těsto na štrůdl.muzete mi poradit co ještě můžu.moc vam děkuji

Dotazy z jednotlivých témat :

Zdraví

Zdraví

PROSÍM O RADU -UŽ 2,5 ROKA MÁM ZDRAV.PROBLÉM-PÁLENIE JAZYKA,PODNEBIA ,PIER ZVNÚTRA-NA KONCI JAZYKA MÁM PLUZGIERIKY K VEĆERU SA TO ZOSILŃUJE A BOLÍ -CELEJ ÚSTNEJ DUTINY ĆO MI MOŽETE PORADIT´ -´DAKUJEM VÁM VELMI PEKNE.DOVIDENIA.

Zdraví

Dobrý den, teď 24.září jdu na operaci-TEP kyčle. Nelíbí se mi na velké operace pozimní měsíce. Musím ale na termín přistoupit, i když bych raději šla na jaře. Chci se zeptat, jestli ten den je aspoň něčím příznivý a na co si dát pozor. Děkuji.

Zdraví

Dobrý den,
syn (věk 16 měsíců) se posledních pár měsíců v noci budí přibližně na cca 2 hodiny, kdy se mu nedaří hned usnout. Stává se to tak 2-3x do týdne. Jinak v noci spí dobře, když se probudí, hned zase dudáním u prsu usne (stále je kojený).

Nemohu vypozorovat souvislost např. s fází měsíce (tím, že to je tak 2x do týdne, vždy v jiné dny). Nevidím ani souvislost s tím, co se dělo během dne (někdy je to po běžném dni, někdy po dni s většími zážitky). Jedině mě napadlo se podívat na orgánové hodiny - protože nejčastěji má problém spát v čase cca 1:00-3:00 nebo 2:00-4:00. Znamená to skutečně, že by mohl mít něco se slinivkou či játry? Na co si mám dát pozor, případně máme zajít na nějaká vyšetření?

Moc děkuji za odpověď.

Zdraví

Dobrý den, paní Švábenská,
ano, z hlediska čínské medicíny takové buzení znamená, že by mohl mít problém s Játry, ale ne hned ve smyslu nemoci. Kdybyste si nechali udělat odběry, nejspíš bude všechno v pořádku. Mohou to být jen energetické změny a k těm mají děti tendenci. Celý dětský věk je z hlediska tcm spojen s Játry a více se takové obtíže mohou projevovat u dětí, které jsou impulzivnější, vzteklejší. Může pomoct více zelené stravy, kyselkavé potraviny, dávat co "nejčistší" stravu - vařenou ze surovin. Trochu více k tomu najdete na mém youtube kanálu pod názvem 5 prvků.
S pozdravem PU

Zdraví

Moc děkuji za odpověď. Můžete mi prosím napsal odkaz na to Vaše video - na YouTube ho nemůžu najít.
Děkuji.

Zdraví
… všechny příspěvky
Zdraví

Dobrý den,
prosím o vyjádření, jaké má účinky kalisie vonná při Parkinsonově nemoci.Co a jak případně užívat, aby byly výsledky co nejlepší.
Děkuji za odpověď.

Zdraví

Dobrý den, prosím o radu ,jiř celý měsíc mě bolí chodidlozejména pod patou.Bolest je tupá ,přes den to jde ale v noci se budím bolestí, Ráno na nohu musím stoupat pomalu .Jsou nějaké obklady nebo jiná pomoc? děkuji

Zdraví

Dobrý den, Martino, takto se často projevují "patní ostruhy", ale abyste měla jistotu, bylo by samozřejmě vhodné navštívit Vašeho lékaře. V tomto případě, pokud vím, mazání většinou moc nepomáhá, někomu analgetika uleví od bolesti, ale není to cesta dlouhodobého řešení. Z čínské medicíny se většinou tyto bolesti dobře řeší akupunkturou, často už po pár sezeních bolesti vymizí. V západní medicíně je nejdříve nutné udělat diagnostiku, pokud by se ostruhy potvrdily, řeší se například ultrazvukem nebo laserem. Doporučují se také režimová opatření, jako boty s dobrou podrážkou a měkkou výstelkou, uvolňování lýtkových svalů nebo u někoho také snížení váhy.
S pozdravem PU

Zdraví

Dobrý den paní doktorko, chtěla bych použít kalísii voňavou na zlepšení imunity. Jak ji prosím užívat. Děkuji

Homeopatie a homeoterapie

Homeopatie a homeoterapie

Možná je trochu troufalé se takhle ptát, ale od spousty svých známých slýchávám, že je homeopatie podvod, že je to jen taková pavěda. Delší dobu se však potýkám se zdravotními problémy (kožní) a návštěvy mojí doktorky nepřináší výsledek. Dala bych proto klidně homeopatii šanci, ale mám na ni jen negativní ohlasy. Jak to s ní tedy je? Doopravdy?

Homeopatie a homeoterapie

Dobrý den paní Sádková, Váš dotaz není vůbec troufalý. Homeopatie funguje přes 200 let po celém světě a má za sebou spoustu skvělých výsledků. Bohužel v naší republice je dosti očerňována v médiích, protože je to alternativa ke klasické medicíně, farmaceutické lobby atd...nebudu to zde dále rozvádět. Je také velice snadné homeopatii napadat, neboť skutečně není současnými vědeckými metodami udělat rozbor a najít vědci tolik hledané molekuly:-) Homeopatie působí na energo-informační bázi. Pokud máte jen negativní ohlasy, to mě mrzí. Mezi lidmi většinou najdete spoustu lidí s dobrými zkušenostmi. Záleží však na Vás samotné, co si vyberete a jakou cestou půjdete. Pokud věříte tomu, že každá nemoc má svůj důvod a příčina nemocí je v nás samých, může být homeopatie vhodná cesta i pro Vás.
S pozdravem Iva Vladíková.

Psychologie a osobní rozvoj

Psychologie a osobní rozvoj

Dobrý den, mám menší dotaz.. Půjde to zle vysvětlit, ale zkusim to. Už několik let se mi stává, že se v noci reálně vzbudím něco jako ve snu, v černé místnosti, a musím najít nějaké dveře, v realitě nějaký záchytný bod abych se z toho ‘snu’ dostala. Takže většinou se snažím najít v ložnici světlo, bohužel v tý tmě a té panice, zmatenosti si nedokážu uvědomit, že světlo mám po pravé ruce. Hledám ‘imaginární dveře’ abych je otevřela a bylo tak světlo, abych se z toho všeho probrala. Někdy, když dlouho nemohu najít světlo, zachytí mě už taková panika, že začnu brečet. Netuším co to je, někdo říká že jsou to lucidní sny, někdo mluví o spánkové paralýze, ale pořád to není ono. Nemohu přijit na ten správný název abych si o tom víc přečetla popř. o tom začla více komunikovat. Předem díky:)

Psychologie a osobní rozvoj

Dobrý den, Sofie,
odborný název Vám neřeknu, ale co se týká řešení, mám dobrou zkušenost s Bachovými květy (stručný popis, o co jde: https://mudr-urikova.com/clanek/9-bachovy-kvety), kde by bylo potřeba namíchat pro Vás individuální kombinaci. Občas se dá pomoct i pomocí čínské fytoterapie - v tomto případě například Úlitba mocnému vládci nebo Elixír nebeského císaře, pokud by seděly i další příznaky (najdete v http://tcmencyklopedie.cz/).
S pozdravem a přáním hezkého dne PU

… všechny příspěvky

Sex a vztahy

Sex a vztahy

Dobrý deň,

hodia sa k sebe osoby narodené v datumoch žena - 9.7.1989 a muž 20.2.1980 z dlhodobého pohľadu? Manželstvo, či deti.
Ďakujem.

Sex a vztahy

Dobrý den, s partnerem nyní řešíme datum naší svatby a stále se nemůžeme dohodnout. Partner se narodil 22.8. 1976 a já 5.8. 1979. V astrologii a numerologii se moc nevyznám a přesto mi z tohoto hlediska na datumu svatby velice záleží. Nejvhodnější by byl srpen nebo září 2020. Prosím o radu a nějaký návrh vhodného datumu pro naši svatbu. Velice děkuji předem Dáša

Sex a vztahy

Dobrý den,chci se zeptat jestli tento rok 2018 otěhotním děkuji s pozdravem Janoušková

Sex a vztahy

Dobrý den, jaké manželství čeká ženu nar. 8.4.1990 a muže nar, 21.8.1988? Vydrží nebo se rozvedou? Svatba je 1.9.2018 Děkuji

Sex a vztahy

Dobrý den, jaký vztah čeká dlouhodobě ženu nar. 8.4.1990 a muže nar. 21.8.1988 ? Mají šanci uspět v manželství?
Děkuji

Výchova dětí

Výchova dětí

Dobrý den,prosila bych o radu.Mám 8let.syna od jeho 3let jsem rozvedená.S otcem dítěte se nedokážem dohodnout na výchově.Zároven mám podezření spíše vím,že ho psychicky týrá.Např.ho terorizuje,když mu syn nevolá,že mu sebere mobil,který dostal k Vánocům.Když nezavolá,tak ho neveme na výlet atd.je toho více.Syn se ho bojí a začíná lhát,děti ve škole kope a když si volají s otcem a vynadá mu,tak pak brečí a mluví syn o smrti a že v tomto světě nechce žít.Už si nevím rady s otcem dítěte,když ho tahle pořád trápí a zároven mu to ríkám at ho nechá být a nevydírá ho.Odpoví mi,at se mu nepletu do jeho výchovy.Tak kde jsme...nemyslí na jeho psychické trápení ale jen na sebe a ne na dítě..prosím o radu...kam se obrátit atd..


 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte