Hlavička

VIP Poradci

profil

René Libiš

libis@propeople.cz

Reklama a marketing

Jen málokdo na české marketingové scéně se může pochlubit tak dlouholetou aktivní praxí v branži jako René Libiš. Zakladatel úspěšných webových projektů a průkopník na poli obsahového marketingu si pevně stojí za tím, že přímá komunikace a profesionalita spolu s poctivostí a otevřeností, selským rozumem, nehraným entuziasmem a lidským přístupem jsou základem každé nakonec úspěšné cesty ke konkrétnímu cíli. Pokud chcete poradit v oblasti marketingu, nebo klidně i začínáte s podnikáním, neváhejte se obrátit na Rendu Libiše!

profil

Dagmar Borešová

boresova@spektrumzdravi.cz

+420 702 119 863

lunární kalendář, zdravá výživa, alternativní medicína

Dagmar Borešová vám poradí v oblasti plánování dle lunárního kalendáře, který je založený na fázích měsíce a jejich vlivu na náš život v mnoha směrech. Absolvovala kurz na Bachovy květové esence a dokáže vám namíchat tzv. bachovky přímo na konkrétní problém. Zajímá se o tisíce let starou ájurvédu, která se využívá v tradiční čínské medicíně a používá sílu léčivých bylin k pomoci se zdravotními i psychickými problémy. 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte