Plakátem k bohatství

Máte pocit, že se peníze na cestě k vám někde zadrhly? Toto můžete podle prastaré čínské filozofie Feng-šuej docela lehce změnit.

Magická síla vody

Symbolem bohatství a peněz je podle tohoto učení voda. Je v ní pohyb, proudění, moc, síla, daruje život. Zkuste si sednout na břeh proti proudu řeky a naladit se na její dynamickou sílu a energii. Voda podle Feng-šuej aktivuje v domě kosmickou životní energii Čchi a přináší do domu peníze a bohatství. Voda také povzbuzuje, vitalizuje, podporuje komunikaci, otevřenost a družnost, vytváří dynamiku.voda 1kapka vody

Jak dostat energii vody do domu

Na tento element bychom neměli zapomínat na místě našeho pracoviště ani doma. Možná už doma nebo v kanceláři máte fontánku nebo akvárium, pokaždé pro to ale nejsou vhodné podmínky,  například z důvodu malých dětí nebo zvířat. Neházejte ale flintu do žita! Proto, abyste mohli sílu vodního aspektu využívat, stačí, když si na zeď, nejlépe nad vstupní dveře do místnosti, vylepíte plakát s motivem vodopádu. Dosáhnete tak stejného účinku, jelikož obrazy předávají informace.

vodopad 5vodopádJaký vybrat obrázek

Při výběru motivu dbejte na to, aby voda z obrázku přitékala k vám a aby z něj i vytékala (aby dolní strana obrazu byla zakončena vodou), ale ne příliš rychle, jinak by totiž od vás rychle odtékalo i bohatství. Ideální je, když  voda pod vodopádem je klidnější, široká a odtéká pozvolna.

Také si pohlídejte, aby voda neodtékala kamsi do ztracena, tak by vám naopak odčerpávala energii.

Na plakátu by nemělo být vodního živlu příliš, je dobré, když jsou na něm zachyceny i kameny, les, keře a jiná zeleň, prostě ať je obrázek harmonický.

Dejte na svoje pocity

Nezapomeňte se řídit svými pocity! Je možné, že například nyní potřebujete do svého života vnést více vodního elementu a zvolíte si zrovna obrázek, který vám  by pro jiného byl příliš silný, ale pro vás je ten pravý a penízky k vám „ jen potečou“.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 6600x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Vonné tyčinky Shrinivas Satya Super Hit 15g

Kvalitní vonné tyčinky ze santalového dřeva, hmotnost 15 g Santalové tyčinky…

Cena: 42 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte