Pekelně dobrý pomocník proti zánětu – pečený čaj s brusinkami

Proti nepříjemnému podzimnímu zánětu může pomoci třeba pečený čaj s brusinkami. Věděli jste, že se dá z pečeného čaje dokonce i vařit?Proti nepříjemnému podzimnímu zánětu může pomoci třeba pečený čaj s brusinkami. Věděli jste, že se dá z pečeného čaje dokonce i vařit?Blížící se zima přináší zejména ženám hory starostí. Máte doma nachlazené děti a nerudného muže? Prochladla jste, a odnesly to močové cesty? Pečený čaj Brusinka se skořicí je lahodně sladký, takže nad ním děti neohrnou nos. Koncentrát s kousky ovoce po zalití horkou vodou provoní váš domov, a přinese harmonii a pohodu do sebechmurnějšího dne.

Díky vysokému obsahu brusinek, jejichž blahodárný vliv na močové cesty je lékařsky prokázaný, pomáhá pečený čaj přinést úlevu při zánětu či prochlazení.

Přírodní receptura pečeného čaje nadchne plností chutí

Hustá směs ovoce kromě brusinek a skořice nabízí také ovocnou symfonii, v níž zaznívá jablko, jahoda a malina. Pečený čaj se sladí fruktózou. Tato přírodní receptura bez umělých konzervačních látek, barviv a aromat přináší tělu vitalitu, ale také radost z chuti. Větší balení pečeného čaje je za příznivou cenu. Pečený čaj s brusinkou si tak může vychutnat celá rodina. A někdo i víckrát! Rodinné balení vystačí na deset porcí, takže hádky o lahodný mok jsou zažehnány.

Vařit z pečeného čaje není jako vařit z vody

Příprava horkého čaje je jednoduchá – stačí vzít ovoce a šťávu koncentrátu a přelít horkou vodou. S pečeným čajem se však dá v kuchyni vykouzlit mnohem více. Zalitý vychlazenou perlivou vodou přinese ovocné osvěžení i v létě. Po celý rok může pečený čaj Brusinka se skořicí rozeznít ovocnou chuť dortů, koláčů, pudingů, polev či zmrzliny.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2624x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Čajové kolekce Indian Teas Family 12…

Kolekce Family je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek, květin a…

Cena: 185 Kč

Čajová kolekce Indian Teas Friends 12…

Kolekce Friends je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek, květin a…

Cena: 185 Kč

TULSI se zeleným čajem MASHALLAH BIO 25…

Čaj oslavuje synergii tří nejčistších bylin Tulsi (bazalky posvátné) a…

Cena: 101 Kč

Čaj Brusinka, ibišek & šípek ETS

BIO sáčkové čaje, 20 ks jednotlivě balených nálevových sáčků po 1,5 g v…

Cena: 80 Kč

Čaj Citronová tráva, mango a tropické…

BIO sáčkové čaje, 20 ks jednotlivě balených nálevových sáčků po 1,5 g v…

Cena: 80 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte