Pátek 8.1.2010

Měsíc přestupuje v 11:00 h z Vah do znamení Štíra, je v ubývající fázi. Žádné znamení Zvěrokruhu nepůsobí tak silně na pohlavní orgány jako Štír. Preventivní sedací koupele s řebříčkem lékařským teď mohou pomoci při leckterých ženských potížích.

ENERGIE dne

„Příležitosti jsou vzácné a čas je ostrý meč“. Je těžké něco uznat. Síla proniká do hlubin, vrtá a pátrá. Láká všechno temné.

Číslo dnešního lunárního dne je 23. Je to velmi složitý den, jeho symbolem je krvežíznivý Krokodýl Makara a Kerberos. Dnes byste měli provádět očistné praktiky, být sexuálně zdrženliví, obětovat se, kát se a odpouštět. Snažte se nepodléhat zlobě a mstivosti, mohlo by se to obrátit proti vám. Nepochybujte o sobě, ani o správnosti své cesty. Vykuřte domov vonnými tyčinkami, nebo jej jiným způsobem očistěte.

ZDRAVÍ

Žádné znamení Zvěrokruhu nepůsobí tak silně na pohlavní orgány jako Štír. Preventivní sedací koupele s řebříčkem lékařským teď mohou pomoci při leckterých ženských potížích.

Budoucí matky by se měly chránit před každou námahou.

ZAHRADA

Dny Štíra jsou dny květu s klesající silou. Velmi příznivé jsou pro setí, sázení a také sklízení a sušení všech druhů léčivých bylin, sázení a setí listové zeleniny, pokud je vhodné počasí do skleníku, zalévání pokojových a balkónových rostlin a hnojení květin.

Tento den nepřeje těmto činnostem:

  • Průklest ovocných stromů a keřů
  • Kácení stromů (nebezpečí kůrovce)


Fáze Měsíce: ubývající

Lunární den: 23

Živel: voda

Kvalita dne: mokrý

Živná kvalita: uhlohydráty

Ovlivňuje orgány: pohlavní orgány, močovod

Systém: nervový systém

Část rostliny: list

Síla: klesající


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte