Pátek 15.1.2010

Měsíc vstoupil již včerejší den do Vodnáře. V 08:14 h je dnes  Novoluní. Je vhodné držet půst a pokud se chcete zbavit zlozvyku, začněte právě dnes. Pozor na úrazy a havárie, jezděte opatrně! Vodnář působí na bérce a kotníky, vyhněte se dlouhé chůzi nebo stání, zvláště pokud trpíte na křečové žíly.

Energie dne:

Duch dělá přemety, intuitivním myšlenkám se dostává sluchu. Pouta, ani domnělá, nejsou trpěna.
Psychika bývá v novoluní oslabená a nestabilní, lidé se cítí osamělí, prožívají vnitřní rozpory utrpení, vládne pesimismus. 
30.lunární den začíná v 07:57 h a končí v 08:14 h, je tedy velmi krátký. Přesto se ho snažte využít k odpuštění, dokončení věcí a splacení dluhů, a to nejen finančních. Doporučujeme lehkou snídani. Vystříhejte se agresivitě. Ukliďte a dejte vašemu domu talisman, například v podobě ochranného znamení ve tvaru hvězdy nebo kříže. Od 8:15 začíná 1.lunární den a je rovněž dobré ho věnovat očistě. Živel Oheň vám v tom pomůže, poseďte u krbu nebo u svíčky a dívejte se do plamene. Myslete na vše, čeho by jste se chtěli zbavit a odevzdávejte to ohni, který spálí veškerou negativitu. Dnes si vytvořte záměr toho, co chcete, aby se vám vyplnilo. Přání a myšlenky z dnešního dne se plní, proto si dnes přejte opravdu jen to, co doopravdy chcete.

ZDRAVÍ

Vodnář působí na bérce a kotníky. Záněty žil nejsou ve dnech Vodnáře žádnou zvláštností. Teď je načase potírat bérce mastí dobrou pro žíly a pokládat nohy nahoru.

Kdo má sklon ke křečovým žilám, měl by se v těchto dnech vyhnout delšímu stání, obyčejná procházka po městě se může ve Vodnáři stát zlým snem. Ve dnech Vodnáře mívají taxikáři víc práce. Dnes by se  neměly provádět operace křečových žil. Metabolismus dnes pracuje rychleji, ale nemoci se rázem zhorší, přibývá úrazů a havárií. V novoluní bývá oslabená imunita.

ZAHRADA

Dny Vodnáře jsou dny květu se stoupající silou. Nejsou to však příliš vhodné dny pro práce na zahradě, je dobré omezit se na nejnutnější. Vodnář je na zahradě, na poli a v lese spíš neplodným znamením. Dnes je vhodné prořezat stromy, které jsou nemocné a přihnojit květiny, které už nechtějí pěkně kvést.

Ve zkratce:

Měsíc ve znamení: Vodnář
Fáze Měsíce: novoluní
Lunární den: 30, 1
Východ Měsíce: 07:57
Západ Měsíce: 16:42
Živel: vzduch
Kvalita dne: vzdušný, světlý
Živná kvalita: tuk
Ovlivňuje orgány: bérce, žíly
Systém: systém žláz
Část rostliny: květ
Síla: stoupající


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte