Novoroční předpověď na rok 2020. Jak zjistit, co vás čeká v novém roce?

předpověď 2020Velká předpověď na rok 2020 věští změny

Jaký je váš horoskop na rok 2020? Co vám osud věští na letošní rok? Přinášíme velkou novoroční předpověď. Všichni si určitě přejeme, aby náš vstup do nového roku proběhl se vší parádou, a aby nás čekala slibná budoucnost. Přejeme si, aby byl náš nový rok v mnohém ohledu lepší, úspěšnější, abychom byli zdraví, šťastní, zamilovaní a spokojení. A jak to bude letos?

Spousta z nás proto hltá předpovědi a nejrůznější věštění na nový rok – i různé horoskopy. Chceme zkrátka vědět, co nás čeká a jaký bude rok 2020. A jak to tedy můžeme zjistit? Existuje několik možností.

Numerologická předpověď na rok 2020

První možností, jak zjistit, jaký bude rok 2020, je předpověď, která vychází z numerologie a práce s čísly. Pokud číslům rozumíte, připravte si svůj výklad sami. Letopočet 2020 obsahuje dvě dvojky oddělené nulami, které zesilují a konzervují jejich citlivé vibrace. Výsledné číslo je čtyřka. Jaký numerologický výklad tento letopočet nabízí?

Přečtěte si i velký horoskop na rok 2020. Co vás čeká v lásce, práci či financích? 

Rok 2020 přináší větší nápor na emocionalitu, ale dokáže i poskytnout jistou stabilitu a podpoří lidskou soudržnost. Je možné, že psychiatři, lékaři, zubaři a fyzioterapeuté budou mít čím dál tím více práce, ale lidé se budou snažit držet pohromadě a prokazovat praktickou pomoc slabým, bezbranným a trpícím. Mohou se ale taky vytvářet organizované skupiny a zesilovat se rozpory mezi extrémy.

Rok 2020 bude ve znamení tvrdé práce a získávání poctivých zásluh. Nemusíme čekat velké změny, s některými věcmi nejde jen tak snadno hnout. Může dojít k jakémusi završení a předznamenání velkých budoucích změn.

Horoskop na rok 2020

Vyhledejte si na internetu předpovědi našich předních astrologů, kteří si s vytvářením horoskopu na rok 2020 dají opravdovou práci. Přečtěte si několik předpovědí a zkuste je navzájem porovnat, zda se jen nepatrně liší, anebo v podstatě hovoří o tomtéž, jen jsou vyjádřeny jinými slovy. Podívejte se, co nám říkají hvězdy, jaké postavení tranzitních planet nás čeká, a jakým způsobem nás to může ovlivnit - nejen jednotlivce, ale třeba i celý náš stát. Co asi čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pokud nezjistíte zrovna to, co byste si bytostně přáli, zkuste si přeprogramovat svou budoucnost. Vždyť přece můžete mít takový svět, jaký si sami vytvoříte.

Varování berte vážně a se zjištěnými informacemi pracujte rozumně. Je třeba mít ten správný nadhled, nebrat všechno doslova a nepodléhat zbytečnému strachu.

Výklad karet: Předpověď na rok 2020

Pokud máte doma tarotové karty, anebo třeba i mariášové karty, obrázkové karty či jiné vykládací karty, zkuste si sami připravit předpověď na rok 2020. Ať už umíte vykládat karty nebo ne, k mnohým přece existuje příručka, která vám vysvětlí význam dané karty, kterou si třeba vytáhnete. Stačí vám jen pohodlně se usadit v soukromí, zapálit si svíčku, rozloučit se se starým rokem v chvilkové meditaci a pak si vytáhnout z dobře promíchaného balíčku karet jednu kartu, která bude symbolicky představovat váš rok 2020. Jistě významu karty porozumíte už podle obrázku, pomoci vám může i příručka nebo kniha o výkladu karet.

numerologie 2020Z numerologického hlediska nás čeká rok

Jestliže nejste s vytaženou kartou spokojeni, zkuste svou věštbu zopakovat, ale minimálně s odstupem jednoho dne. Netahejte karty bez úcty nazdařbůh, nejspíše by se na vás rozzlobily a žádnou hezkou budoucnost by vám neukázaly.

Odlévání vosku a další tradiční zvyky

Předpovědi na nový rok ostatně spousta z nás už vyzkoušela na Štědrý den, kdy se lidé věnují odlévání olova nebo odlévání vosku, případně třeba také pouštění lodiček. Toto novoroční věštění mívá svou váhu, je to přece jen dávná tradice dodržovaná už od dob našich předků. Odlitky z vosku či olova mají symbolicky představovat, co nás v novém roce čeká a nemine. Při výkladu je třeba především dát na svoji intuici a držet se toho, co nás jako první napadne.

Předsevzetí do nového roku a pozitivní afirmace

Pokud chcete vzít osud pevně do vlastních rukou a nechcete brát ohledy na žádná novoroční věštění a předpovědi na rok 2020, zkuste si udělat na Silvestra chvilku sami na sebe v soukromí a pohodlí vašeho domova. Zapalte si svíčku, pusťte si hudbu, kterou máte rádi a pročítejte si staré deníky, nebo si zavzpomínejte na všechno, co jste v uplynulém roce prožili. Nastává čas bilancování a loučení se starým rokem 2019.

Pak si napište na papír nebo do deníčku svá novoroční předsevzetí a všechno to, co byste si rádi splnili nebo dokázali v novém roce. Nezapomeňte na staré nesplněné sny ani na to, co se vám třeba v tuto chvíli zdá zcela nemožné. Uvidíte, že i to zdánlivě nemožné se vám nakonec může splnit! Je třeba pro to jen něco udělat. A začít je potřeba především změnou myšlení, zvědomněním vašich představ a tím, že si ujasníte své priority a to, co doopravdy chcete. To, co vám už neslouží, opusťte beze strachu a bez lítosti, pošlete to ze svého života s poděkování a s pokorou pryč. A týká se to jistě i také některých osob ve vašem životě…

Pročtěte si i zajímavé horoskopy na rok 2020:

Přejeme vám do nového roku 2020 jen to nejlepší!


Stáhnout v PDF

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

  • profil
    Renata PetříčkováOsobní rozvoj s podporou tarotových výkladů, lunárního kalendáře a cyklu celého roku
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte