Neděle 17.1.2010

Měsíc putuje v Rybách a je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na nohy a prsty u nohou, proto vám dnes udělá velice dobře masáž chodidel. Hýření nechte raději na jiný den.

Energie dne:

Obecné blaho má přednost před vlastním blahem. Hranice se rozplynou a pohled za kulisy je snazší. Svět zbarvuje fantazie. Nejsou zaujímána stanoviska, „líbá se hodně nohou“.

Lunární den 3 má symbol Leoparda. Dnes se očišťuje astrální energie. V kloubech máme energetická centra jako brány k astrálnímu tělu, mněte si proto prsty, kružte rameny, rozpohybujte klouby. V astrálním těle se odrážejí také naše emoce, proto se je snažte se mít pod kontrolou. Nenechte se vyprovokovat, nerozčilujte se.

Tento den má dobrou uhlohydrátovou kvalitu a ovlivňuje nervový systém.

Ryby ovlivňují nohy, nyní je nejlepší termín pro koupele nohou a ošetření kuřích ok (nikoli ale jejich vyoperování). Zvláštností dnů Ryb je, že všechno, co se do těla v tyto dny přijme – od alkoholu a nikotinu po kávu a léky – působí mnohem intenzivněji než v jiných dnech. Možná je to tím, že všechny vnitřní orgány jsou meridiánovými drahami spojeny s chodidly, a proto ve dnech Ryb reagují zvlášť citlivě. Nohy jsou velmi důležitou a citlivou částí těla , ke které se bohužel často chováme macešsky. Když je nemocná noha, je nemocný celý člověk. Každá část těla se odráží v reflexních zónách nohou a může být ovlivněna masážemi reflexních zón na nohou. Tyto masáže mohou pomoci uvolnit např. křeč či napětí v těle, pomáhají odvádět škodliviny z těla.

KRÁSA

Dnešek je nejméně vhodným dnem pro stříhání vlasů, často se pak tvoří lupy. Také s mytím spíše počkejte na vhodnější den.

ZAHRADA

Dny Ryb jsou dny listu se stoupající silou. Všechno, co se tento den sklidí, by mělo být okamžitě spotřebováno.

Příznivé:

  • Zalévání pokojových a balkonových rostlin
  • Hnojení květin

Nepříznivé:

  • Průklest ovocných stromů a keřů
  • Konzervování, ukládání do sklepa a uskladňování


Ve zkratce:

Fáze Měsíce: přibývající
Lunární den: 3
Východ Měsíce: 08:40
Západ Měsíce: 19:00
Živel: voda
Kvalita dne: mokrý
Živná kvalita: uhlohydráty


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte