Nákup akcií větrných elektráren jako perspektivní investice

Fotolia_155978628_XSNákup akcií s větrnými elektrárnami je perspektivní investice.

Obnovitelné zdroje energie mají pro společnost stále větší význam a neodmyslitelně patří mezi moderní koncepty získávání energie 21. století. Jedním z nevyčerpatelných zdrojů energie je vítr. Společnost WEB Větrná energie s.r.o. se dlouhodobě zabývá vývojem, realizací a provozováním větrných elektráren. Považuje se za otevřenou společnost s účastí občanů. Díky možnosti nákupu akcií se "větrným mlynářem či mlynářkou" může stát kdokoliv.

Staňte se větrnými mlynáři

Spolupráce s občany a snaha je nadchnout pro obnovitelné zdroje energie je pro společnost příznačná již od počátku svého působení. S jednou akcií společnosti je ekologicky vyrobena průměrná spotřeba proudu jedné domácnosti. Jedná se o ekonomicky úspěšný koncept, který získal širokou oblibu. Díky tomu mateřská společnost W.E.B. Windenergie získala na rakouském trhu vedoucí postavení.

Obchodování s akciemi na jméno

Akcie společnosti W.E.B. Windenergie AG jsou akcie na jméno, nejsou kótované a neobchoduje se s nimi na burze. Každý akcionář je po nákupu akcie zapsán do knihy akcií. S akciemi lze jednoduše obchodovat přímo na internetových stránkách společnosti, poptávka a nabídka akcií je bezplatná a anonymní. I samotná realizace koupě je bezplatná. Její součástí je i zřízení notářského svěřeneckého účtu, který zajistí jistotu při platebním styku.

Nominální hodnota a nákup akcií

V roce 2004 byla akcie rozdělena v poměru 1:10, jedna akcie s nominální hodnotou 1 000 EUR tak v současné době odpovídá deseti akciím o hodnotě 100 EUR. Díky přijatelné ceně se akcionářem může stát každý. Investice do oblasti obnovitelných zdrojů je perspektivní a dlouhodobě výdělečná. Zaujala vás možnost nákupu akcií jedné z největších společností s větrnými elektrárnami na rakouském trhu? Na webu nalezete kontakt přímo na rakouskou mateřskou společnost, kde podrobnosti o nákupu vykomunikujete v anglickém či německém jazyce.

www.vetrna-energie.cz 


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte