I vepři mívají náročné dny

Taky se občas po práci cítíte tak, že si říkáte: ať mi všichni třeba vlezou na záda!? Dnes už prostě nic dělat nebudu...

detail videa

Gigantický zabiják. Pozor na pavoučího mutanta!

Bojíte se večer v prázdných ulicích města anebo sami v lese? Možná máte důvod! Toto je jako z hororu.

detail videa

Letní chutné osvěžení!

Známe to asi všichni. Někomu podáme prst a on nám šežere celou ruku. A co teprve, když si koupíme něco dobrého, náš kamarád nebo kamarádka to nechce - nebude přece utrácet nebo prostě nemá chuť. A pak neustále ujídá! Kdo by se taky chtěl dělit o zmrzku se psem, že?

detail videa

A nejlepším fotbalistou na světě se stává...

Celý svět teď žije fotbalem. Kdo budou ti nejlepší šampioni? Uvidíme. Češi se mistrovství světa ani neúčastní, kdyby ale měli v týmu takovýto talent, byli by pak jasnými favority!

detail videa

Čas na wellness & spa

Chystáte se o víkendu do wellness, relaxujete u kadeřnice, když vám myje vlasy anebo se rádi necháte jen tak od někoho drbkat a užíváte si nicnedělání? Kdyby kdokoli z nás měl takový servis jako tento hlodavec, určitě by ho ani nenapadlo se pohnout a vydržel by hodiny na jednom místě. Mrkněte, jak si užívá morče svoji hair spa proceduru.

detail videa

Když tě probudí hlad...

Také se vám stává, že se probudíte uprostřed noci a máte nepřekonatelnou chuť na něco sladkého, dojdete do spíže a všechny sušenky jsou pryč? Možná vám je všechny snědlo prasátko z tohohle videa, které vstává, jakmile ucítí cukr!

detail videa

Pozor na psí ambulanci!

Slyšíte za oknem sirénu a už přemýšlíte nad tím, kde se stala dopravní nehoda? Nemusíte se hned strachovat o své nejbližší - může přece jít jen o velmi hlasitou napodobeninu ambulance, kterou vyje zlatý retrívr od sousedů!

detail videa

Máte těžké pondělní ráno? Tahle kočka s vámi soucítí...

Potýkáte se s ranní nevolností? Chce se vám spát a káva ani zdaleka nepomáhá? Už teď jste vyřízení a máte před sebou celý týden? Stejné pocity zažívá i kočka ve videu. Nejste v tom sami! Tak se zhluboka nadechněte a snažte se dostat do formy, udržujte si pozitivní myšlení, i když to třeba úplně nejde. Den vám hned rychleji uteče!

detail videa

<

Psina ve sněhu!

Venku zuří mrazy a na horách je lyžování v plném proudu. Nejsme však jediné, kdo si užívá bílé nadílky, tuna zábavy čeká i na naše čtyřnohé přátele. Podívejte se ve videu, jak si jsou psi schopní zablbnout ve sněhu!

detail videa

Novoroční hostina pro mazlíčky!

Doufáme, že jste se přes svátky pořádně nadlábli stejně jako mazlíčci ve videu! V novém roce Vám přejeme zdraví a štěstí!

detail videa

Denní dávka roztomilosti - vánoční štěňátka!

Co je milejšího a rozkošnějšího než malé štěně? Mnohem více štěňat! Až uvidíte, jak nemotorně rozbalují dárky, hned se vám spraví nálada minimálně až do Vánoc.

detail videa

Kočka upadá do mdlob z květinové vůně!

Pokud jste na večer plánovali, že své kočičce zazpíváte pěknou písničku a pak ji obdarujete květinou, dvakrát se rozmyslete. Její reakce by mohla být stejná jako videu...

detail videa

Psí chůvy zvládnou každé dítě!

Když dítě pláče a dudlík už nepomáhá, do akce musí nastoupit speciálně vycvičená psí chůva! Důkladně mu oňufá obličej, narovná polštář a srovná peřinku. Nevěříte? Podívejte se na Video týdne, které vám zaručeně zlepší náladu.

detail videa

Kočkompilace videí z celého světa

Pokud vám někdy zůstává rozum stát nad tím, co za šílenosti zvládá vaše kočka, věřte, že v tom nejste sami. Podívejte se, s čím se musí potýkat majitelé koček po celém světě!

detail videa

Rybí pedikúra

Věděli jste, že rybičky nazývané Garra rufa jsou účinnými terapeutkami v boji proti projevům lupénky a jiných kožních problémů? Zajít si k nim můžete i na běžnou pedikúru. 

detail videa

Létající husky a corgi ve vesmíru vám hned zlepší náladu

Ve videu týdne se můžete těšit na mopslíka s krizí osobnosti, psího kosmonauta i dítě v troubě. Na konci možná přijde i činčila se svým kočkoněm!

detail videa

Video týdne

Taky se občas po práci cítíte tak, že si říkáte: ať mi všichni třeba vlezou na záda!? Dnes už prostě nic dělat nebudu...

Příběh zvířátka

Říkají mi Rago, Ragoušku, Ragajdo, Rufajdo, nebo když si vypůjčím třeba botu, tak křičí Ragíííno! (to je povel k držení v zubech, to já už poznám)...

Komentáře ke článkům

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte