další zvířátka

Gigantický zabiják. Pozor na pavoučího mutanta!

Bojíte se večer v prázdných ulicích města anebo sami v lese? Možná máte důvod! Toto je jako z hororu.

detail videa

Letní chutné osvěžení!

Známe to asi všichni. Někomu podáme prst a on nám šežere celou ruku. A co teprve, když si koupíme něco dobrého, náš kamarád nebo kamarádka to nechce - nebude přece utrácet nebo prostě nemá chuť. A pak neustále ujídá! Kdo by se taky chtěl dělit o zmrzku se psem, že?

detail videa

Pozor na psí ambulanci!

Slyšíte za oknem sirénu a už přemýšlíte nad tím, kde se stala dopravní nehoda? Nemusíte se hned strachovat o své nejbližší - může přece jít jen o velmi hlasitou napodobeninu ambulance, kterou vyje zlatý retrívr od sousedů!

detail videa

<

Psina ve sněhu!

Venku zuří mrazy a na horách je lyžování v plném proudu. Nejsme však jediné, kdo si užívá bílé nadílky, tuna zábavy čeká i na naše čtyřnohé přátele. Podívejte se ve videu, jak si jsou psi schopní zablbnout ve sněhu!

detail videa

Novoroční hostina pro mazlíčky!

Doufáme, že jste se přes svátky pořádně nadlábli stejně jako mazlíčci ve videu! V novém roce Vám přejeme zdraví a štěstí!

detail videa

Denní dávka roztomilosti - vánoční štěňátka!

Co je milejšího a rozkošnějšího než malé štěně? Mnohem více štěňat! Až uvidíte, jak nemotorně rozbalují dárky, hned se vám spraví nálada minimálně až do Vánoc.

detail videa

Psí chůvy zvládnou každé dítě!

Když dítě pláče a dudlík už nepomáhá, do akce musí nastoupit speciálně vycvičená psí chůva! Důkladně mu oňufá obličej, narovná polštář a srovná peřinku. Nevěříte? Podívejte se na Video týdne, které vám zaručeně zlepší náladu.

detail videa

Video týdne

Taky se občas po práci cítíte tak, že si říkáte: ať mi všichni třeba vlezou na záda!? Dnes už prostě nic dělat nebudu...

Příběh zvířátka

Říkají mi Rago, Ragoušku, Ragajdo, Rufajdo, nebo když si vypůjčím třeba botu, tak křičí Ragíííno! (to je povel k držení v zubech, to já už poznám)...

Komentáře ke článkům

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte