Malachit leštěný kámen 1kg Kongo

IMG_20191029_112802
Cena: 3590  

Originální sbírkový kus malachitu

Malachit je sekundární minerál mědi. Vzniká na ložiscich mědi zvětrávaním. Jdou na něm vidět léta po narůstání materiálu, podobně jako u stromů.

Lokalita: Kongo

Rozměry: délka cca 22cm, šířka 5 - 9cm

Váha: 0,985 kg

MALACHIT

VLASTNOSTI: Silný ochranný kámen, zejména u dětí slouží jako ochrana proti pádům. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá  z těla znečišťující látky. Uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek.

LÉČIVÉ ÚČINKY: Léčí pohlavní nerovnováhu (zejména u žen), pomáhá při porodu. Pomáhá na astma, zlomeniny, závratě, slinivku, slezinu, epilepsii, artritidu, otoky kloubů. Posiluje imunitní systém a podporuje detoxikaci jater.

SPIRITUÁLNÍ ENERGIE: Čistí a aktivuje čakry a umožňuje naladění na duchovního průvodce. Pokud se položí na třetí oko, podporuje vyvolávání vizí a duchovního pozorování. Položený na srdce přináší rovnováhu a harmonii.

UPLATNĚNÍ: ochrana, síla, klid, osobní úspěch, láska

Výrobce/Distributor v ČR: Liber Lapidum


Kategorie: Produkty, KamenyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte