Lunární náramek Angelit + Dumortierit

IMG_20190620_214714IMG_20190620_214751
Cena: 340  

Unikátní náramek z minerálů pro život v souladu s Měsícem

Lunární náramek je vyrobený z minerálů a je určen pro toho, kdo chce žít v souladu s Měsícem, ale nestíhá nebo nemůže denně koukat do lunárního kalendáře nebo na noční oblohu. Je to náramek i pro toho, kdo chce nosit na těle minerály, které léčí, ...nebo chce mít prostě pěkný originální šperk.

Jak lunární náramek funguje, jak ho používat?

Lunární náramek vám pomůže lépe se orientovat v měsíčních fázích. Budete vědět, kdy je jaká fáze Měsíce, za kolik dní je úplněk či novoluní.
Náramek s 30 kuličkami symbolizuje délku lunárního měsíce, tedy 30 dnů. 2 velké kuličky představují úplněk (světlá) a novoluní (tmavá), 14 kuliček ubývající fázi Měsíce a 14 jinak barevných kuliček přibývající fázi Měsíce. Mezidílky rozdělují ještě jednotlivé lunární čtvrti. 
Díky karabince s přívěskem, kterou si každý den posunete o jednu kuličku, můžete sledovat v jaké fázi se Měsíc právě nachází a přizpůsobit tomu svoje denní činnosti.

Použitý materiál: korálky z minerálů, gumička, karabinka nerez ocel

Náramek je navlečený na pružné gumičcce, délka cca 18,5 cm. Možnost změnit velikost náramku cca o + - 1cm použitím jiných mezidílků a větších či menších korálků. Nutno napsat do poznámky v objednávce.

DUMORTIERIT

VLASTNOSTI: přináší naději a obrat k lepšímu v těžkých situacích, dodává důvěru ve vlastní schopnosti, pomáhá tyto těžké situace překonat. Učí prožívat život naplno bez obav a starostí. Odstraňuje staré programy a blokády.

LÉČIVÉ ÚČINKY: Posiluje vůli zbavit se závislostí na tabáku, alkoholu či drogách. Zvyšuje koncentraci. Léčí duševní a nervová onemocnění. Na bolesti hlavy, horečky, odvodňuje, uvolňuje křeče, mírní střevní koliky, zostřuje smyslové vjemy, pomáhá při únavě, celkovém vyčerpání a stresu, na uvolnění před spánkem. Zklidňuje popáleniny od slunce,tlumí bolesti hlavy, pomáhá při bušení srdce, bolestech hlavy a nevolnosti.

SPIRITUÁLNÍ ENERGIE: dodává odvahu k cestě sebepoznání, zklidňuje při stavech paniky a strachu z neznámého. Pomáhá najít svoje vlastní já a využít svůj potenciál.

UPLATNĚNÍ: síla, odvaha, sebedůvěra, vůle, štěstí

ANGELIT

VLASTNOSTI: Symbol míru a bratrství, mírní duševní bolest a čelí krutosti. Bolest a nesoulad mění v jednotu a současně léčí rány tím, že otevírá cestu, která vede k duchovní inspiraci.

LÉČIVÉ ÚČINKY: Účinný zejména v oblasti krku – léčí záněty, uvádí do rovnováhy štítnou a příštítnou žlázu. Umí odblokovat meridiány, napravuje poruchy tkání, zajišťuje rovnováhu tekutin v těle, je močopudný, pomáhá při potížích s plícemi.

SPIRITUÁLNÍ ENERGIE: Je účinný při telepatické komunikaci a umožňuje cestování mimo tělo, přičemž je zachován kontakt s reálným světem. Umožňuje navázat telepatický kontakt mezi dvěma bytostmi nebo vesmírnou energií.

UPLATNĚNÍ: léčení, telepatie

Výrobce/Distributor v ČR: charmX s.r.o.


Kategorie: Produkty, Lunární náramky

hlava, Horečka, Křeče, Plíce, spánek, Srdce, Štítná žláza, Únava, ZávislostiStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte